Windows XP nie ładuje się, wiesza się przy włączaniu

Mam WidowsXP Professional. Wczoraj jeszcze wszystko było ok. A dziś rano wlączam kompa i w momencie kiedy powinien pojawić się pulpit, system się wiesza, pokazuje sie czarny ekran, niebieskie pole i napisane jest że system nie zostanie uruchomiony ponieważ moze byc to niebezpieczne. Jest też słychać dźwięk powitalny Windows ale zacina się on i caly czas go slychac.

Komp zachowuje się identycznie za każdym razem kiedy go włącze. Skanowałem go różnymi programami w trybie awaryjnym. To co znalazło to usunalem. W autostarcie wszystko gra. Nie ma żadnych dziwnych aplikacji dlatego tez mysle, że jest to wina ustawien Widowsa lub rejestru. Próbowalem przywrócić system ale przywracanie mi nie działa. Kiedy wybiore datę i nacisne na DALEJ, pokazuje się tekst aby wylaczyć wszystkie programy itd itd. i wtedy jak naciskam na DALEJ to nic się nie dzieje. Nie idzie dalej. Można naciskac 100 razy na DALEJ i nic się nie dzieje. Próbowalem juz wiele razy i to samo.

Proszę o pomoc!

Próbowalem tez go uruchomic wybierajac ostatnią znaną dobrą konfiguracje, i wciąż system się nie załadował. Ten sam problem.

ps. Tryb Awaryjny działa bez zarzutu