Windows XP nie mogę na nim ściągnąć filmiku YT


(Claudiaa) #1

Dosłownie na żadnej stronie najlepiej jest na downtube.eu ale tam wyskakuje mi okienko : Nie ma możliwości ściągania z tej strony lub strona nie jest obsługiwana.

Please make shore you selected yes when prompted for 'Always trust content from the publisher'.

Nie wiem o co chodzi wcześniej wszystko było ok :?

Z góry dziękuje i proszę o pomoc [-o<


(Donio4) #2

Z tego co wiem na stronach typu downtube potrzebna jest do ściągania java. Więc jeżeli jej nie masz zainstaluj i napisz co się dzieje.

Pozdrawiam donio4


(QwartzC) #3

donio4 , Na YouTube (i downtube) nigdy nie była potrzebna JAVA (ani do oglądania ani do ściągania filmów) więc nie wprowadzaj w błąd pisząc bez sensu.

kvd , Coś zmienili w ciągu ostatnich kilku dni na YouTube bo nie działają różne programy do ściągania z Youtube, pewnie trzeba poczekać na aktualizacje tych programów.


(Johny) #4

Spróbuj free Download Manager i wtyczka do przeglądarki FlashGot - znajdziesz w rozszerzeniach do Firefoxa

Jest to akcelerator pobierania plików umożliwiający ściąganie z YouTube


(Matikq) #5

Przeczytałem temat i postanowiłem że spróbuję ściągnąć to http://www.youtube.com/watch?v=FSnEkjDoLcY wideo. Program YouTubeDownloader wywalił błąd ale na stronie http://www.keepvid.com udało się. Chyba rzeczywiście YouTube coś zmieniał z zabezpieczeniami.


(scripter1) #6

Użyjcie YouTube to ALLPlayer z dodatkiem do FF, wersja 1.5 nie ma z tym problemów (testowałem na filmiku podanym przez MatiKQ ): http://www.allplayer.org/youtube-to-allplayer


(igrek) #7

Ja mam internet download manager i ściągam z yt wrzuty itd


(klopers33) #8

Any Video Converter - ściągniesz i ładnie skonwertujesz do Avi


(Ketchup201) #9

Polecam VideoDownloder Helper dodatek do firefoxa


(QwartzC) #10

Dla zainteresowanych - właśnie przed chwilą zaktualizował się dodatek do Firefoxa - “Downloadhelper” i już bez problemu można pobierać z Youtube.