Windows xp nie rozpoznaje pen drivów

Witam mam problem z USB mianowicie kiedy podłączam jakiekolwiek urządzenie (pen drive 2GB i 8GB kingston :P) do USB z przodu i z tyłu tak samo mam coś takiego

23934646.jpg

17867997.jpg

przyczyna tego problemu było włożenie normalnie pen driva kingstona 8GB. pen drivy zawsze były usuwane bezpiecznie. Na laptopie działa on poprawnie bez żadnych problemów, jak można to naprawić? Próbowałem reinstal kontrolerów usb itd w ich właściwościach Wnidows nie znalazł problemów. Reinstall windowsa odpada nie mam na to czasu teraz :stuck_out_tongue:

System windows xp sp2

Dzięki za pomoc

pozdro

A jak podłączysz inne urządzenie USB pod te porty to działa??

Tak działają bluetooth i drukarke podłączałem i działały. Problem dotyczy wyłącznie pen drivów

Poczytaj i wykonaj Komputer nie widzi pendrive’a, dysku twardego USB itp i daj znać czy pomogło :wink:

a system oryginalny? aktualizacje na bieżąco? bo jeśli nie to odpowiedź jest prosta :slight_smile:

W ostateczności możesz posłużyć się narzędziem Usbdeview, które najprawdopodobniej w tym wypadku pomoże.

A masz właczone PlugandPlay?

Dzisiaj jak wrócę do domu to zobaczę bo wcześniej nie mogłem bo jestem na studiach :stuck_out_tongue:

EDIT:

ech… żadna z metod nie zadziałała widze tylko jedno rozwiązanie znaleźć czas i sformatować kompa xD