Windows XP nie uruchamia się w żadnym trybie


(krzych5610) #1

Po uruchomieniu laptopa pojawia się menu wyborów trybów uruchomień. Wskazanie którejkolwiek z nich daje efekt chwilowego rozruchu, a następnie robiony jest restart i kończy się na tym samym menu wyboru. Raporty udało mi się wykonać za pomocą OTL przygotowanego jako obraz ISO w programie Reatogo-X-PE.

Laptop nie jest moją własnością i instalacja systemu na nowo to ostateczność.

Proszę o analizę raportów OTL:

otl - http://wklej.to/MmXrq

extras - http://wklej.to/HkY3e


(Spandau) #2

Infekcji to tutaj nie ma. Właściwie to nic nie napisałeś jak to się stało? Czy coś było instalowane?

Nie potrzebny program do odinstalowania.

Restart to może być BSOD tylko go nie widzisz. Musiałbyś spakować wszystkie pliki dmp ( o ile są w katalogu C:\Windows\Minidump ) i wysłać do analizy.

Sprawdź ustawienia w Biosie Chodzi o to co pisze w tym poście [http://www.fixitpc.pl/topic/5564-bsod-p … __p__41578](http://www.fixitpc.pl/topic/5564-bsod-przy-probie-uruchomienia-komputera/page view findpost p 41578)

W Biosie tego komputera może to nazywać się inaczej.


(krzych5610) #3

Model laptopa to HP - Compaq nc6400. Laptop nie jest mój. BIOS nie należy do zbyt rozbudowanych. Do wyboru jest tryb domyślmy lub ze zmianami użytkownika. Główne zmiany to kolejność uruchamiania. Właściciel próbował sam naprawiać system po wykryciu wirusa przez AVAST. Jak mi powiedział - działał przez kilka dni. Wiem, że próbował robić naprawę sektora MBR. Mam zamiar wykorzystać zewnętrzną stację dokującą i podpięć ten dysk do innego PC celem zabezpieczenia danych. Aktualnie temat do zamknięcia.

Dziękuję za pomoc.