Windows XP nie widzi plików pendrive

Witam. Mam taki problem. Kilka dni temu kupiłem pendrive 2 GB my flash firmy A data.Głupi byłem bo gościu obniżył mi 4 zł a ja zapomniałem paragonu. Przyszedłem do domu, podłączyłem jeszcze pustego pendrive pod wieże i wyświetlił się napis No File. Później zgrałem sobie muzyka na niego z komputera jeszcze raz podłączyłem pod wieże i grało. Następnego dnia gry chciałem włączyć muzykę z pendrive pisało NO DISK mimo że nie odłączałem go od poprzedniego dnia . Wyjąłem pendrive włożyłem jeszcze raz pod wieżę i działał. I właśnie od tego się zaczęły moje problemy ponieważ za każdym razem gdy włączałem wieżę musiałem kilka razy podłączać go wyszukiwać zanim znalazł pliki. Dzisiaj rano podłączam go pod komputer, Windows wykrył dysk ale plików już nie. I teraz za każdym razem kiedy go podłączam to wykrywa dysk bez plików natomiast gdy biorę właściwości to pokazuje pojemność 0 bajtów. Nie mogę go sformatować gdy odinstalowałem go w zarządzaniu moim komputerem nic nie pomogło.Ściągnąłem ze strony producenta program do formatowania tego modelu jednak program nawet nie wykrywa dysku.Czy mogę jeszcze coś zrobić z tym pendrivem ??? Nie mam gwarancji i nie wiem co robić.Proszę o pomoc.Posiadam Windows xp + Service pack 2

Zawsze można się przejść po zapominany paragon, podejrzewam że takie rzeczy trzymają w sklepie jeśli ktoś zapomni ich zabrać. Podłącz pendrive pod inny komputer (taki pod który ten pendrive wcześniej nie był podłączany) i zobacz czy komputer wykrywa go poprawnie i czy możesz na niego coś nagrywać.

Sory że nie odpisałem ale dałem już sobie spokój z tym pendrivem.Przed chwilą podłączyłem go jescze raz do komputera z myślą że może coś sie zmieniło i Eureka.Zaczął działać normalnie jak nowy.Z Komputerem nic nie robiłem od poprzedniego podłączania a pendrive leżał w szafce więc nie wiem co mogło być tego przyczyną.Zformatowałem go , zderfagmentowałem oraz włączyłem naprawianie błedów jednak system nie znalazł błędów.Wyjąłem , podłączyłem go pod wieżę i działa.Jeśli coś się stanie to napisze