Windows XP - nie znaleziono pliku startowego

Hej mam maly problem z komputerem stacjonarnym. Ostatnio gdy podlaczylem do niego dysk zewnetrzny usb z windowsem 7 wlaczyla sie aktualizacja systemu. Chcialem ja anulowac esc ale sie nie udalo. Przy 30% komputer sie zrestartowal i wyskoczyl bluescreen. Program do naprawy systemu dlugo go naprawial wiec postanowilem go zamknac. Odlaczylem USB i wlaczylem komputer jeszcze raz zeby wlaczyc winXP z normalnego dysku, ale wyskoczyl komunikat na czarnym tle o tym ze nie mozna znalesc pliku startowego czy cos takiego i ze nalezy wlazyc plyte z instalatorem. Niestety po zakupie komputera tak owej plyty nie dostalem, jedyne co posiadam to 2 plyty ze sterownikami chyba do plyty glownej. Ma ktos pomysl jak przywrocic poprawne bootowanie bez plyty instalacyjnej ???

Wykonaj fixboot i fixmbr z poziomu konsoli odzyskiwania http://www.fixitpc.pl/topic/48-konsola-odzyskiwania-naprawianie-windows/

O matko jaki dlugi temat ! :open_mouth:

Udalo mi sie odpalic windowsa 7 z usb na stacjonarce a co za tym idzie mam dostep do dysku z plikami. Istnieje mozliwosc wgrania poprawnych dzialajacych plikow systemu?

Chodzi o sektory startowe. Najprościej to chyba jednak będzie zrobić z poziomu konsoli odzyskiwania.

Na Twoje potrzeby wystarczy wiedza z wiadomości z 24-05-2010 - 04:22 oraz 24-05-2010 - 04:30 w podanym temacie.  Plus hasło administratora i dwa polecenia, które podałem.

OK dzieki, zgrywam konsole na plytke i sprawdzam co sie bedzie dzialo, mam nadzieje ze wroce jak juz wszystko bedzie dzialac.

Wszystko dziala poprawnie, jestes wielki !!! Dzieki ! :wink: