Windows XP niebieski ekran zrzut pamieci i restart pomocy :/

mam problem co jakis czas na ekranie wyswietla mi sie niebieski ekran ii pisze zrzucanie pamieci fizycznej z biosu ii restart mam athlona 2000xp msi via kt400a chipset based gefforce 3 ti 200 256 ram komp sie restartuje nawet gdy jest bezczynny jak nikt nanim nie pracuje :mad:

postaraj sie dokładnie spisać komunika bo cieszko tak na oko stwierdzic co jest

aa wiec 0000000a, parametr 1 ffffffe8, parametr 2 00000002, parametr 3 00000001, parametr 4 804eca95.

heh ja sie nie lapie w czyms takim :confused: :frowning:

ii znow restart pisze ze zrzut pamieci fizycznej ii zeby wylaczyc pamie tak jak buforowanie systemu

Jakiś soft ci dużo pamięci zrzera i dlatego tak się dzieje usun programy z autostartu

Ja mam to samo, tylko, że u mnie on się tak resetuje jak wchodzę do internetu z numeru OnetKonekt i InteriaNet! A jak wchodzę przez pakiety internetowe TP, to się nierestuje tylko mi co chwilę przerywa!! Może ktoś wie dlaczego? Próbowałem już sam ręcznie ten numer zrobić ale to wciąż przerywa!! A ten restart jest na niebieskim tle, białe napisy i jest czasu ok. 100 sekund. Mi sie wydaje, że to wirus, ale próbowałem skanery internetowe (Panda, Mks-vir), Nortonem 2003 i nic niewykrywają !!

Przez ostatni rok miałem ten sam problem, ale przy pomocy innego forum udalo mi sie go rozwiązac. Poszukaj na Microsoft Knowlege Base. Tam jest opis wszystkich bledów, przyczyn i rozwiązan.

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;PL;KBHOWTO&sd=GN&ln=PL

U mnie było to uszkodzenie pamięci.