Windows XP - pasek na ekranie nie znika

Witam,

Trudno mi opisać problem i najlepiej wyjaśni to obrazek: 72069116.jpg

Szukałem w google, ale trudno dopasować mi słowa do tej sytuacji. Temat możliwe, że już był - a jeśli tak to proszę o link.

Chodzi właśnie o ten śmieszny pasek/listę, który nie chce zniknąć z ekranu. Wiem, że restart kompa sprawi, że to zniknie, ale chciałbym wiedzieć jak to usunąć bez restartu, jeśli jest to możliwe. Próbowałem wylogowywać, ale nic to nie daje.

Czasami jest to mniejszy pasek i wyświetla tylko Zamknij, ale takie duże badziewie to już przesada.

Czy to pojawia sie za każdym razem gdy rozwijasz liste stron? Podaj jaką masz przegladarke i parametry komputera. Spróbuj tez pzreinstalować przegladarke.

Kurcze źle się wyraziłem. Dałem screena akurat z przeglądarki, ale to jest ogólnie na ekranie. Czyli jak włączam film to jest. Jak jestem na pulpicie to nadal jest. Taki jakby znak na ekranie :smiley: Jak ktoś ma XP to powinien wiedzieć o co mi chodzi. Nie raz taka rzecz mi się pojawia na ekranie. Tylko nie wiem jak się tego pozbyć bez restartu. Uruchamiałem Cleanera, wylogowywałem, wygaszałem ekran i nic. Zastanawia mnie po prostu czy jest na to jakiś sposób.

Inne sterowniki do karty graficznej?

Ymm do mojego lapka widzę tylko jeden sterownik do karty graf. Ale w sumie nie obstawiałbym na kartę graficzną. Nie wiem…

Od roku sterowniki do kart graficznych troszkę się zuniwersalizowały. Jeśli twój laptop to nie Toshiba, Sony czy Panasonic, to wal śmiało na stronę nVidia, ATI lub nVidia lub Intela i ściągnij aktualniejsze sterowniki.

Ok znalazłem jakieś nowsze sterowniki. Po testuję je trochę i dam znać

Wygląda na to, że sterowniki pomogły :stuck_out_tongue: Dzięki za pomoc :wink: