Windows XP - pasek na ekranie nie znika


(system) #1

Witam,

Trudno mi opisać problem i najlepiej wyjaśni to obrazek: 72069116.jpg

Szukałem w google, ale trudno dopasować mi słowa do tej sytuacji. Temat możliwe, że już był - a jeśli tak to proszę o link.

Chodzi właśnie o ten śmieszny pasek/listę, który nie chce zniknąć z ekranu. Wiem, że restart kompa sprawi, że to zniknie, ale chciałbym wiedzieć jak to usunąć bez restartu, jeśli jest to możliwe. Próbowałem wylogowywać, ale nic to nie daje.

Czasami jest to mniejszy pasek i wyświetla tylko Zamknij, ale takie duże badziewie to już przesada.


(Damian Bartelik) #2

Czy to pojawia sie za każdym razem gdy rozwijasz liste stron? Podaj jaką masz przegladarke i parametry komputera. Spróbuj tez pzreinstalować przegladarke.


(system) #3

Kurcze źle się wyraziłem. Dałem screena akurat z przeglądarki, ale to jest ogólnie na ekranie. Czyli jak włączam film to jest. Jak jestem na pulpicie to nadal jest. Taki jakby znak na ekranie :smiley: Jak ktoś ma XP to powinien wiedzieć o co mi chodzi. Nie raz taka rzecz mi się pojawia na ekranie. Tylko nie wiem jak się tego pozbyć bez restartu. Uruchamiałem Cleanera, wylogowywałem, wygaszałem ekran i nic. Zastanawia mnie po prostu czy jest na to jakiś sposób.


(Fanboj O) #4

Inne sterowniki do karty graficznej?


(system) #5

Ymm do mojego lapka widzę tylko jeden sterownik do karty graf. Ale w sumie nie obstawiałbym na kartę graficzną. Nie wiem...


(Fanboj O) #6

Od roku sterowniki do kart graficznych troszkę się zuniwersalizowały. Jeśli twój laptop to nie Toshiba, Sony czy Panasonic, to wal śmiało na stronę nVidia, ATI lub nVidia lub Intela i ściągnij aktualniejsze sterowniki.


(system) #7

Ok znalazłem jakieś nowsze sterowniki. Po testuję je trochę i dam znać

Wygląda na to, że sterowniki pomogły :stuck_out_tongue: Dzięki za pomoc :wink: