Windows Xp pirat, service pack 2

Czy da sie zrobić tak że jeśli ma sie pirata windows xp ale kupiło się zestaw legalizacyjny to da sie zrobić tak zeby windows instalował się razem z servis packiem 2 oraz vista inspirant?

prosze o pomoc

Chodzie o to , ze np. po formacie Windows XP instaluje się od razu z SP2 i Vista Inspirant ? Innymi słowy chcesz je zintegrować z płytką instalacyjną ?

Może nlite ?

no dobrze ale jeśli ma się piracki system?

Da się zainstalować SP2 nawet na piracie

tylko trzeba pozmieniać jakieś ustawienia

Gdzieś miałem instrukcję “kroczek po kroczku”

Ale ja nie mam takiego problemu mam VISTĘ ULTIMATE 32BIT EDITION

ORYGINALNĄ

A jak miałem XP to też oryginalne, więc się o takie głupoty nie martwiłem

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 14:42

A jeżeli masz pirata to lepiej zamień go na ORYGINAł

Więc zalegalizuj system, ściągnij sp2 albo odpal windows update, zainstaluj vista inspirant

W czym problem ??

ale ja chce żeby mi sie i xp i service pack 2 instalowały oraz vista inspirat 2 razem wszystko…

a mam piracki system i kupiłem zestaw legalizacyjny(dostałem sam klucz do orginalnej wersj) i gdy chce tym kupionym kluczem przy instalacji windowsa go użyć to nie chce przyjąć tylko muszę tym pirackim a tego kupionego klucza moge uzyc dopiero jak mam zainstalowany windows, bo inaczej service pack nie chce sie zainstalować…

To czy zainstaluje się service pack razem z windowsem xp jeśli najpierw użyję pirackiego a dopiero później go zlegalizuję

prosze o pomoc

Coś kręcisz…

Kupując zestaw legalizacyjny otrzymujesz: Certyfikat Autentyczności, nalepkę na komputer, nośnik CD, i inne mniej ważne elementy:

Zobacz:

http://www.microsoft.com/poland/msp/promocja/legalizacja.mspx

Moim zdaniem, skoro piszesz, że podczas instalacji nie przyjmuje “zalegalizowanego” klucza ściągnąłeś jakiś kolejny “lewy” klucz, zapewne chodziło Ci tylko o instalacje dodatku Service Pack 2 (no bo ten sprawdza legalność klucza) i w sprytny sposób chciałeś naciągnąć (hmm) userów, by Ci doradzili jak to obejść…

Pozdrawiam

Dokładnie.

dostałem sam klucz, a teraz mam zainstalowanego service packa 2 więc nie mow mi ze kręce

Michał13 proszę :roll:

Jak masz problemy, dzwoń do MS.

ale ja dzwoniłem do przedstawiciela by uzyskać key

I co podali Ci ??

powiedzieli żeby dokonać wplaty na ich konto i aby podać dane a oni przyślą key jesli dostaną pieniądze… tak zrobiłem i dostałem klucz

Coś kręcisz, jak mój kolega kupował zestaw legalizacyjny do XP PROF do dostał:

nośnik,

klucz produktu

narzędzie do aktualizacji klucza aktywacyjnego .

Naklejkę(certyfikat autentyczności)

i jeszcze jakieś inne, mało istotne “elementy”

Kupował 1 zestaw i za niego płacił 538+22%VAT

A ty ile dałeś za ten twój “zestaw legalizacyjny”

wpłata na konto 540 zł w sumie plus w banku 3,50

A klucz dostałeś pocztą, czy na emaila??

jednym słowem to albo ty nas oszukujesz(co jest prawie pewne), albo Microsoft Cię oszukał(mało prawdopodobne)

Nie wiem co o tym sądzić, chyba kręcisz zestaw legalizacyjny zawsze ma:

nośnik,

klucz produktu

narzędzie do aktualizacji klucza aktywacyjnego .

Naklejkę(certyfikat autentyczności)

i jeszcze jakieś inne, mało istotne “elementy”

Może to kupiłeś samą naklejkę na bazarze z użytym już kluczem ??

nie oszukuję

posiadam klucz kupiony u ms.

no to czy mogę to wszystkko razem zrobić i czy nie bedzie problemów z instalacją?

Moim skromnym zdaniem gość kręci, bo chce sobie zainstalować SP2 a tego bez prawidłowego klucza się nie da (lub zastosowaniu pewnych kruczków). Żadna firma a zwłaszcza Microsoft nie dokonuje tak drogich transakcji przez telefon. Nawet jeśli gościowi przesłali pocztą klucz (sam klucz) to jak udowodni legalność? (pamiętajmy, że do legalności wymagane są conajmniej 2 elementy, np. COA i CD, itp).

Człowieku to jakim cudem mam zainstalowanego service packa?

Hmm… brawa dla tego, który Ciebie rozumie

:slight_smile: