Windows Xp pirat, service pack 2

(Michał13) #1

Czy da sie zrobić tak że jeśli ma sie pirata windows xp ale kupiło się zestaw legalizacyjny to da sie zrobić tak zeby windows instalował się razem z servis packiem 2 oraz vista inspirant?

prosze o pomoc

(Zvhirek) #2

Chodzie o to , ze np. po formacie Windows XP instaluje się od razu z SP2 i Vista Inspirant ? Innymi słowy chcesz je zintegrować z płytką instalacyjną ?

Może nlite ?

(Michał13) #3

no dobrze ale jeśli ma się piracki system?

(Lukaszeknoszczyk14) #4

Da się zainstalować SP2 nawet na piracie

tylko trzeba pozmieniać jakieś ustawienia

Gdzieś miałem instrukcję "kroczek po kroczku"

Ale ja nie mam takiego problemu mam VISTĘ ULTIMATE 32BIT EDITION

ORYGINALNĄ

A jak miałem XP to też oryginalne, więc się o takie głupoty nie martwiłem

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 14:42

A jeżeli masz pirata to lepiej zamień go na ORYGINAł

(Monczkin) #5

Więc zalegalizuj system, ściągnij sp2 albo odpal windows update, zainstaluj vista inspirant

W czym problem ??

(Michał13) #6

ale ja chce żeby mi sie i xp i service pack 2 instalowały oraz vista inspirat 2 razem wszystko....

a mam piracki system i kupiłem zestaw legalizacyjny(dostałem sam klucz do orginalnej wersj) i gdy chce tym kupionym kluczem przy instalacji windowsa go użyć to nie chce przyjąć tylko muszę tym pirackim a tego kupionego klucza moge uzyc dopiero jak mam zainstalowany windows, bo inaczej service pack nie chce sie zainstalować....

To czy zainstaluje się service pack razem z windowsem xp jeśli najpierw użyję pirackiego a dopiero później go zlegalizuję

prosze o pomoc

(Movement) #7

Coś kręcisz....

Kupując zestaw legalizacyjny otrzymujesz: Certyfikat Autentyczności, nalepkę na komputer, nośnik CD, i inne mniej ważne elementy:

Zobacz:

http://www.microsoft.com/poland/msp/promocja/legalizacja.mspx

Moim zdaniem, skoro piszesz, że podczas instalacji nie przyjmuje "zalegalizowanego" klucza ściągnąłeś jakiś kolejny "lewy" klucz, zapewne chodziło Ci tylko o instalacje dodatku Service Pack 2 (no bo ten sprawdza legalność klucza) i w sprytny sposób chciałeś naciągnąć (hmm) userów, by Ci doradzili jak to obejść.....

Pozdrawiam

(lazikar) #8

Dokładnie.

(Michał13) #9

dostałem sam klucz, a teraz mam zainstalowanego service packa 2 więc nie mow mi ze kręce

(Monczkin) #10

Michał13 proszę :roll:

Jak masz problemy, dzwoń do MS.

(Michał13) #11

ale ja dzwoniłem do przedstawiciela by uzyskać key

(Monczkin) #12

I co podali Ci ??

(Michał13) #13

powiedzieli żeby dokonać wplaty na ich konto i aby podać dane a oni przyślą key jesli dostaną pieniądze.... tak zrobiłem i dostałem klucz

(Lukaszeknoszczyk14) #14

Coś kręcisz, jak mój kolega kupował zestaw legalizacyjny do XP PROF do dostał:

nośnik,

klucz produktu

narzędzie do aktualizacji klucza aktywacyjnego .

Naklejkę(certyfikat autentyczności)

i jeszcze jakieś inne, mało istotne "elementy"

Kupował 1 zestaw i za niego płacił 538+22%VAT

A ty ile dałeś za ten twój "zestaw legalizacyjny"

(Michał13) #15

wpłata na konto 540 zł w sumie plus w banku 3,50

(Lukaszeknoszczyk14) #16

A klucz dostałeś pocztą, czy na emaila??

jednym słowem to albo ty nas oszukujesz(co jest prawie pewne), albo Microsoft Cię oszukał(mało prawdopodobne)

Nie wiem co o tym sądzić, chyba kręcisz zestaw legalizacyjny zawsze ma:

nośnik,

klucz produktu

narzędzie do aktualizacji klucza aktywacyjnego .

Naklejkę(certyfikat autentyczności)

i jeszcze jakieś inne, mało istotne "elementy"

Może to kupiłeś samą naklejkę na bazarze z użytym już kluczem ??

(Michał13) #17

nie oszukuję

posiadam klucz kupiony u ms.

no to czy mogę to wszystkko razem zrobić i czy nie bedzie problemów z instalacją?

(Movement) #18

Moim skromnym zdaniem gość kręci, bo chce sobie zainstalować SP2 a tego bez prawidłowego klucza się nie da (lub zastosowaniu pewnych kruczków). Żadna firma a zwłaszcza Microsoft nie dokonuje tak drogich transakcji przez telefon. Nawet jeśli gościowi przesłali pocztą klucz (sam klucz) to jak udowodni legalność? (pamiętajmy, że do legalności wymagane są conajmniej 2 elementy, np. COA i CD, itp).

(Michał13) #19

Człowieku to jakim cudem mam zainstalowanego service packa?

(Movement) #20

Hmm.... brawa dla tego, który Ciebie rozumie

:slight_smile: