Windows XP PL SP3 Pro, 32-bit - KB4012598

W związku z ostatnimi wydarzeniami poszukuję wspomnianej w tytule poprawki. Linki podawane w newsach (również na DP), prowadzą do paczek dla systemu w języku angielskim (przynajmniej u mnie krzyczą że nie zgadza im się wersja językowa). To co znalazłem na stronie MS: https://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=55245 wg opisu powinno pasować, ale także krzyczy że poprawka nie jest przeznaczona dla tego systemu (pewnie źle wrzucona paczka na serwery, wskazuje na to dopisek “Embedded” w nazwie pliku).
Jeżeli ma ktoś namiary na właściwy plik do pobrania, byłbym wdzięczny.

To to to ?
http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4012598

1 polubienie

o.O
Wcześniej klikałem od razu w download, nie zauważyłem że jest możliwość zmiany języka pobieranej paczki. Sprawdzę, dzięki.

2 polubienia

Nazwa pliku: WindowsXP-KB4012598-x86-Embedded-Custom-PLK - pewnie też źle wrzucony plik, bo także krzyczy że poprawka nie jest przeznaczona do mojego systemu.
Pytanie więc ciągle aktualne.

Pobiera prawidłowy plik ,nie embeded.

Zassałem w końcu z poziomu komputera na którym ma to być zainstalowane i dopiero wtedy pobrało właściwy plik.
Dzięki wszystkim za pomoc.

Już się bałem, że rozmyślili się i wycofali poprawkę.

Dostałem do “naprawy” kompa HP. Okazało się że jest to win xp z service pakiem 2. Ściągnąłem wszystko co możliwe czyli SP3 i inne potrzebne updaty i o dziwo wszystko się ściągnęło ładnie i dalej działa na stronie MS. Usunąlem caly syf z kompa przejechałem antywirem. Problem miałem po restarcie kiedy pokazał się komunikat że kopia xp jest piracka. Wieć ściągnąlem program do zmiany klucza i znalazłem moją płytkę xp jeszcze z kolorową książeczką i wprowadziłem tym razem już dobry klucz, aktywowałem przez net i po kilku chwilach wszystko działa. Ach jakie to były fajne czasy i wszystko tak łatwo się robiło z MS i win xp. Oddałem kompa koleżance i teraz wiem dlaczego kolega nie kazał jej nic robic przy update :wink: