Windows XP Pro SP3 - gra strasznie się zacina

Witam,

mam Win Xp prof z SP3, dopiero co nowo zainstalowany. Chcę pograć sobie w Fifę 11, ale kiedy włączam mecz, gra strasznie się muli i przycina. Mój komputer spełnia wymagania na tą grę.

Oficjalne wymagania:

Procesor typu Dual Core 2,4 GHz

System: Windows XP, Vista lub 7

Pamięć RAM: 1 GB (2 GB w przypadku Visty lub 7)

Karta grafiki: 256 MB, z obsługą DirectX 9 (zalecane modele: ATI HD 3870, GF 8800 GE lub lepsze)

Mój sprzęt:

AMD Athlon 64 3800+ 2.40GHz

1GB ramu

Grafika Radeon x1950 pro 512MB

Kiedy w ustawieniach mojej grafiki zwiększam wydajność na rzecz jakości gra trochę mniej się tnie, ale nadal nie da się normalnie grać. Nie wiem, może to sterowniki?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu sprawy.

Pozdrawiam.

patch 1.01 zainstalowany?

spróbuj uruchomić grę w niższej rozdzielczości, najnowsze sterowniki dla twojego modelu karty graf., powyłączać programy pracujące w tle etc.

Twój komp jest za slaby na tą grę.Te wymagania co podałeś to są pewnie minimalne a ty nie spełniasz wymagań procesora wymagany jest procesor 2 rdzeniowy minimum a ty masz 1 rdzeniowy i pewnie temu się tnie …,1gb ramu to jest minimum ale i tak na tyle może się ciąć

Jedyną rzecz jaką możesz spróbować to przeinstalować sterowniki może poprawią trochę wydajność

lub ustawić wszystko w grze na minimalne na low :stuck_out_tongue:

Ps twój komp nie nadaje się do grania w nowsze gry

Przecież ma procesor dual core więc ma 2 rdzenie więc czemu piszesz głupoty?

Ustawiłeś wszystko na low?

Z tego co się orientuje, ten procesor ma 1 rdzeń.

to jest jednordzeniowy gdyby był to amd athlon 64 3800+ x2 2.4 to by był 2 rdzeniowy ale takiego modelu dwu rdzeniowego nie ma :stuck_out_tongue:

bo 3800 x2 to 2ghz

Tak jak silvver napisał. Ma jeden rdzeń i gra raczej na pewno nie pójdzie mu płynnie.