Windows xp problem aktualizacją systemu

Witam zainstalowałem windows xp home edition oryginalny jak kazali zaktualizowałem  wyskakuje zęby zakonczyc aktualizacje naciśnij ok naciskam jest w szystko w pożądku ale gdy uruchamiam znowu wyskakuje aktualizacja a nie chce instalować systemu co miesiąc.Z góry dzięki za pomoc.

 

dominikkonopka, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jeżeli to “goły” Win XP, bez najnowszego SP3, to jest to normalne - ściąga tyle ile może zainstalować na raz (bez potrzeby ponownego uruchomienia), restartuje i szuka znowu dopóki nie zainstaluje wszystkiego (a przez te naście lat sporo tego się nazbierało).

 

Zwróć uwagę na numery tych poprawek (KB-cośtam) - jeżeli te będą się każdorazowo pojawiać takie same, to już problem.

Miałem podobnie - na kilkuletnim XP HE ostatnio 2 poprawki nie były w stanie się zainstalować. Pozostało odznaczyć “Nie powiadamiaj o aktualizacji” i zniknęły.