Windows XP problem dziwne pliki

mam taki problem po instalce na nowo Xp odrazu na C pojawiły sie dziwne pliki takie jak htyegttp ,ihebbvkc,nknd i te pliki pojawiają sie w menadzeze jako procesy i one blokuja mi neta spowalniają prosze o pomoc

dz

Prawdopodobnie jakieś robale, przeskanuj kompa programami:

  1. Spyware Terminator (program posiada też wbudowany skaner antywirusowy)

  2. SpyBot

  3. Ad-Aware

Do tego przeskanuj kompa jakimś dobrym antywirusem, np.:

  1. Kaspersky On-Line Skaner

  2. Lub pobierz i uruchom skaner Dr. Web CureIt!.

Po przeskanowaniu kompa tymi programami przeskanuj kompa programem HiJackThis i zamieść loga z tego programu (w odpowiednim dziale forum, tutaj daj tylko linka do tego loga).

Windows oryginalny? Service Packi zainstalowane? Łatki pobierasz na bieżąco? Używasz jakiegoś antywirusa i fierwall’a, jak tak to jakiego… Windowsa instaluj zawsze z wyjętym kabelkiem od internetu, podłącz go dopiero po wgraniu antywirusa i firewall’a.

zabieram sie do roboty

dz

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight= ej jak założysz dwa takie same tematy tylko z inaczej zredagowanym pytaniem to nie dostaniesz więcej odpowiedzi :roll: nie ma pewności, że to akurat one spowalniają ci neta i kompa

tamto to jest stare to jest nowy problem dzisiaj instalowalem

Jak to stare? Przecież pisałeś to niecałe trzy tygodnie temu :shock:

Zamiast reinstalować co kilkanaście dni system i co chwila mieć identyczne problemy, lepiej zadbaj żeby się to nie powtarzało.

Pracuj na koncie użytkownika z ograniczeniami, administratora używając tylko do instalacji programów i poprawek, zaktualizuj system, zainstaluj program antywirusowy i włącz Zaporę systemu Windows.

A… no i kilkaj w internecie z głową a nie wszędzie i wszystko co popadnie :).

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 24#1301924

link do loga HELP