Windows Xp Problem z GG

Mam problem z gg jak mam włączona liste kontaktów i rozmawiam z kims przez gg i z rzuce ta rozmowe na pasek a chce wybrac kogos z listy kontaktów to nie moge bo cały czas lista kontaktów mi sie wyłacza tak jak bym na nia nie nacisnał i musze cał7y czas wciskac zebym mugł zjechac na dół listy kontaktów mysle ze to sterowniki grafiki tylko co z nimi zrobic

1 nie ten dział ( chyba :lol: )

2 Jaka karta graf?

Karta ATI Radeon X550 (RV370)

A jaki to ma niby związek z tym programem ?

Wiesz u mnie na XP lista przesuwa się bardzo płynnie, a na Viście troszkę przycina, a na ubuntu jest całkowicie inny program czyli KADU i tam nawet przy wysokim obciążeniu procka się nie przytnie, moim zdaniem to coś z programem jest nie tak, spróbuj zainstalować starszą wersje.

To raczej nie będzie wina sterowników od karty graficznej, zwłaszcza, jeśli problem nie pojawia się w innych programach. Radziłbym przeinstalować program lub zastanowić się nad alternatywą :slight_smile:

bo jest problem bo wykasowałem jakis plik i nie mam reklam w gg tylko białe okna i to od tego tak mam bo mi sie gg zawieszało i wykasowałem i teraz nawet ta ikonka na gg jest jakas taka wyblakła mysle ze to od tego pliku mi sie to zrobiło moze wiecie jak to naprawic (Moze to java)

O to moj problem słoneczko jest czerwone :o jak z kim pisze to mi okienka rozmów same przeskakuja z jednego na drugo a ja włącze liste kontaktów to po 2 sec jest tak jak by od kliknięta a klikniete jest na okno rozmowy. jesli mam pozamykane okna rozmów to lista kontaktów jest cały czas dobra nie wyłącza sie nie zmienie sie zostaje cały czas oktywan. zostaje tylkodalej to czerwone słoneczko i wyblaknięte kolory innych słoneczek nie sa takie jak powinny sa takie bardziej białe dzieje sie to tylko z GG prosze o pomoc

untitledmc4.jpg