Windows xp resetuje się zamiast wyłączyć

Witam. Mój problem jest taki, że nie da się wyłaczyć systemu windows w sposób normalny. Za sposób normalny uznaje start --> wyłącz. Może nie tyle co się nie da, bo komputer się wyłącza tylko sęk w tym, że włącza się jeszcze raz (restart). Próbowałem komendą shutdown w cmd, kliknięcie (pojedyńcze) na obudowie i i tak się restartuje. Problem ten wystąpił po ponownym wgraniu (nie formacie dysku) systemu windows xp 32 bity (taki jak był wcześniej). Trochę mnie to wkurza, że komputer muszę wyłączać poprzez długie trzymanie przycisku na komputerze (szybciej się psuje itp.). Co może powodować ten problem ? Na internecie nic nie znalazłem.

Poczytaj na TEJ stronie.

Pole jest odznaczone już od początku. Artykuł nic nie pomógł.

Spróbuj wejść do trybu awaryjnego i zobacz, czy tam również “normalne” zamknięcie powoduje ponowne uruchomienie systemu. Wątek z supportu Microsoftu znajdujący się tutaj też powinien Ci pomóc - dokonaj zmian w rejestrze opisanych w 2 poście.

Przepraszam za dlugi czas odpowiedzi. Zmiany wartosci rejestru nic nie daly. Komputer w trybie awaryjnym wylacza sie poprawnie.

Dodane 22.11.2012 (Cz) 10:40

pomocy