Windows XP - samoistne powrocenie do ustawien fabrycznych

Mam ogromny problem, przyszedlem dzis ze szkoly i wlaczam komputer, wpisuje haslo do mojego konta przy wlaczaniu i pisze “Ladowanie Danych osobowych” po 5 minutach nic, zresetowalem i wlaczylo sie ale co widze! : Pusty pulpit, bez tapety, gdy wlaczylem ze startu mozille to pisze czy importowac dane, nie mam polskich znakow, i nie uruchamiaja mi sie zadne programy przy uruchomieniu systemu. Pytalem sie mamy czy cos robila, powiedziala ze byla tylko na chwile i patrzyla na strony co zawsze i wylaczyla po 5 minutach.

Ale na dyskach wszystkie dane sie znajduja wiec co jest? Na pewno nie uleglo zniszczeniu HDD czy cos podobnego. Jak przywrocic to co bylo np. wczoraj ?

zrób przywracanie systemu z poziomu trybu awaryjnego

PS. Mam podpiete dwa monitory do komputera od ok. 2 tygodni , moze to byc tego wina ?

A po drugie tak wyglada np. system : / :

2s8le78.jpg

Punkt przywracania systemu… ;

Kliknij przycisk Start , wskaż polecenie Wszystkie programy , wskaż polecenie Akcesoria , wskaż polecenie Narzędzia systemowe , a następnie kliknij polecenie Przywracanie systemu. Zostanie uruchomione narzędzie Przywracanie systemu.

Na stronie Przywracanie systemu — Zapraszamy! kliknij opcję Przywróć system komputera do wcześniejszego punktu w czasie (jeśli ta opcja nie jest jeszcze wybrana), a następnie kliknij przycisk Dalej.

Na stronie Wybieranie punktu przywracania kliknij najnowszy punkt przywracania systemu na liście Na tej liście kliknij punkt przywracania, a następnie kliknij przycisk Dalej.

Albo :

przytrzymaj klawisz F8 podczas ponownego uruchamiania komputera. Klawisz F8 trzeba nacisnąć przed wyświetleniem logo systemu Windows. Jeżeli zostanie wyświetlone logo systemu Windows, należy spróbować ponownie, czekając na wyświetlenie monitu logowania systemu Windows, a następnie wyłączając i ponownie uruchamiając komputer.

Jeśli na komputerze jest zainstalowanych kilka systemów operacyjnych, za pomocą klawiszy strzałek wyróżnij system operacyjny, który chcesz uruchomić, a następnie naciśnij klawisz F8.

Na ekranie Zaawansowane opcje rozruchu za pomocą klawiszy strzałek wyróżnij pozycję Ostatnia znana dobra konfiguracja , a następnie naciśnij klawisz ENTER.

Kolego miałem to samo :stuck_out_tongue: Zerknij tu C:\Documents and Settings, prawdopodobnie utworzyło się alternatywne konto ze standardowymi ustawieniami. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Przy pierwszym razie moja młodsza siostra niepotrzebnie dostała po głowie. Napisz czy pomogłem :stuck_out_tongue: