Windows xp/SP1/SP2

Czym się róźni Windows xp,od tego z SP1 i do tego z SP2??

Poprawkami systemowymi do systemu XP.

Było o tym tysiąc postów - poczytaj.

generalnie tym, że SP są paczkami poprawek systemowych windowsa poprawiające bezpieczeństwo i generalnie działanie windowsa - sp1 jest starszą paczką, a sp2 poprawia starszą i są w niej nowe łatki - tak obrazowo

i w SP1 wprowadzono firewalla, którego możliwości rozszerza SP2

To jaki jest najlepiej instalowac,zwykły xp,czy z SP1 czy z SP2??

najlepiej XP z zintegrowanym SP2

A dlaczego z zintegrowanym??

A nie można miec zwyczajny xp, i można sobie wtedy pobrac z netu SP2.

mozna… zassaj i instaluj.

Wszystko zależy od tego do jakiego nośnika masz dostęp :slight_smile:

mozna, ale wtedy zajmuje duzo wiecej miejsca niz zainstalowany razem z systemem

Acha,ale słyszałe,że ludzię którzy instalują SP2 to mają problem z grami z programami i z Windowsem ogólnie…nie wiem dlaczego??? :x :frowning:

Dawno i nieprawda.

Poczytaj sobie stare tematy sp2.

Wystarczy użyć szukajki.

ktorzy ludzie?

mam jednego takiego windowsa, SP2 zainstalowany na instalke ze zintegrowanym SP1 (sam windows instalowany okolo rok wczesniej)… teraz smiga juz z SP2 ponad poltora roku… nie ma z nim najmniejszych problemow.

Spamer można wiedzieć po co w kółko się o XP dopytujesz skoro, go nie lubisz i według ciebie się na śmietnik nadaje, może tak dasz ludziom spokój na tym forum i nie będziesz zakładał kolejnych tematów o XP. Skoro tak ci się 2000 podoba to zostań przy nim

SP2 na pewno nie spsuje Ci systemu, a wręcz przeciwnie - ulepszy. Tak więc nie czekaj, tylko instaluj :).

Porównuję system…jak chcesz wiedziec. :twisted:

Spamer, nie ma narazie lepszego systemu jak Windows XP! Chociaż niedługo to już nie będzie najnowszy system ze stajni Windowsa.

to juz od dawna nie jest najnowszy system ms… poza tym zalezy do czego ma byc wykorzystywany i pojecie najlepszy jest tutaj raczej wzgledne.

Dzięki.

Mam nadzieję, że chodzi Ci tylko o najlepszego z windowsów…