Windows xp/SP1/SP2

(Lukasz) #1

Czym się róźni Windows xp,od tego z SP1 i do tego z SP2??

(JNJN) #2

Poprawkami systemowymi do systemu XP.

Było o tym tysiąc postów - poczytaj.

(Monczkin) #3

generalnie tym, że SP są paczkami poprawek systemowych windowsa poprawiające bezpieczeństwo i generalnie działanie windowsa - sp1 jest starszą paczką, a sp2 poprawia starszą i są w niej nowe łatki - tak obrazowo

(Daro U) #4

i w SP1 wprowadzono firewalla, którego możliwości rozszerza SP2

(Lukasz) #5

To jaki jest najlepiej instalowac,zwykły xp,czy z SP1 czy z SP2??

(Daro U) #6

najlepiej XP z zintegrowanym SP2

(Lukasz) #7

A dlaczego z zintegrowanym??

A nie można miec zwyczajny xp, i można sobie wtedy pobrac z netu SP2.

(Stefe) #8

mozna... zassaj i instaluj.

(Christophorus) #9

Wszystko zależy od tego do jakiego nośnika masz dostęp :slight_smile:

(Daro U) #10

mozna, ale wtedy zajmuje duzo wiecej miejsca niz zainstalowany razem z systemem

(Lukasz) #11

Acha,ale słyszałe,że ludzię którzy instalują SP2 to mają problem z grami z programami i z Windowsem ogólnie.....nie wiem dlaczego??? :x :frowning:

(lazikar) #12

Dawno i nieprawda.

Poczytaj sobie stare tematy sp2.

Wystarczy użyć szukajki.

(Stefe) #13

ktorzy ludzie?

mam jednego takiego windowsa, SP2 zainstalowany na instalke ze zintegrowanym SP1 (sam windows instalowany okolo rok wczesniej)... teraz smiga juz z SP2 ponad poltora roku... nie ma z nim najmniejszych problemow.

(Daro U) #14

Spamer można wiedzieć po co w kółko się o XP dopytujesz skoro, go nie lubisz i według ciebie się na śmietnik nadaje, może tak dasz ludziom spokój na tym forum i nie będziesz zakładał kolejnych tematów o XP. Skoro tak ci się 2000 podoba to zostań przy nim

(Mancunian) #15

SP2 na pewno nie spsuje Ci systemu, a wręcz przeciwnie - ulepszy. Tak więc nie czekaj, tylko instaluj :).

(Lukasz) #16

Porównuję system.....jak chcesz wiedziec. :twisted:

(Jarkis) #17

Spamer, nie ma narazie lepszego systemu jak Windows XP! Chociaż niedługo to już nie będzie najnowszy system ze stajni Windowsa.

(Stefe) #18

to juz od dawna nie jest najnowszy system ms... poza tym zalezy do czego ma byc wykorzystywany i pojecie najlepszy jest tutaj raczej wzgledne.

(Lukasz) #19

Dzięki.

(Centrumopowiastek) #20

Mam nadzieję, że chodzi Ci tylko o najlepszego z windowsów...