Windows XP SP2 - Częściowy dźwięk w PC

Witam mam bardzo dziwny problem mianowicie zainstalowałem sobie poprawne sterowniki do karty dźwiękowej (Karta dźwiękowa realtek) no i otwieram program i wybieram tam 2 głośniki i nic sie nie dzieje więc wybieram na przykład wyjście na tylne glosniki ii tam w programie wszystko ładnie działa daje okej i jest dziwnie bo dźwięków systemu windows nie mam (przy włączaniu/wyłączaniu systemu) nie mam też dźwięków z GG ani na przeglądarce (Youtube etc) natomiast mam dźwięk w grach na Pc , w jakieś muzyce która znajduje się na kompie czy też filmie. Nwm o co chodzi jeśli ktoś mógłby mi pomóc będe wdzięczny :wink:

Po 1 zainstaluj SP3 + pobierz aktualizacje ,po 2 sprawdź czy w mikserze ustawieniach dźwięku masz cos wyciszone /przestawione

Najpierw zainstaluj Windows XP Service Pack 3 - sprawdź.

Zainstalowałeś sterowniki do swojej płyty głównej tzw. Chipset?

Nie podałeś nazwy płyty głównej oraz dokładnej nazwy karty dźwiękowej ?

Masz wybrane/zapisane ?

kliknij aby powiększyć:

oe589_dzwieki.png

W C:\WINDOWS\Media\ masz dźwięki systemowe ?

Jeżeli nie masz to pobierz:

http://hostuje.net/file.php?id=579101b9 … e398a2886c

Są w Zipie, wypakuj i wklej do C:\WINDOWS\Media\

Zainstalowałem SP3 + aktualizacje i dalej lipa tzn zainstalowałem też sterowniki do chipsetu ii do karty dźwiękowej i jak wchodzę w menadżera dźwięku to tam jak coś ustawie to tam jest dźwięk , jest również na kompie tzn (jak sie odtwarza mp3,film) bądź grę a tak to niedziałają dzwieki systemowe ii dźwięki w przeglądarce (YT np)

Dodane 30.05.2013 (Cz) 20:56

Tak mam w tamtym folderze te dźwięki systemowe i jak je odpale słychać je normalnie. Jak mówię działa mi tylko dźwięk mp3 wavów etc na kompie bądź w grach a nie działa na przeglądarkach ii dźwięków systemowych. Sterowniki do karty jak i chipsetu są przeinstalowywałem to wszystko i nwm w czym tkwi problem.