Windows XP/SP2/Reset/Sygnał

Moze zaczne od tego ze kiedy wczoraj nie spodziewanie sciagnał mi sie jakies wirus którego nie potrafiłem usunac zrobiłem formata…wszystko ładnie pieknie…poszło gładko…odpala sie komp odrazu po formacie…widze pulpit…mówie pierwsze co zrobie to zainstaluje SP2…jak by to powiedziec od 2 lat mam taki własny tok co zawsze instaluje…program po programie…tylko problem w tym ze kiedy instaluje SP2 i robie reset kompa to przy botowaniu panelu do uzytkownika komp sie resetuje!! :o Nie wiem co robic czy to moze byc spowodowane…kiedys miałem problem z resetowaniem sie komputera ale to była wina Zintegrowanej Audio Płyty a teraz!!!Zawsze po formacie instalowałem ten sam SP2…nawet uzywam od 2 lat tej samej CD z XP…i nigdy tak sie nie działo…robiłem dzis z 5x format z róznymi kombinacjami i zawsze konczyło sie tak samo po instalce SP2 komp sie resetuje…teraz nie mam zainstalowanego i działa “normalnie” tylko problem nie konczy sie na SP2…jakis czas temu problem był taki ze przy włozeniu dyskietki komp przyjmował reseta dlaczego? przy tym wystepuje taki specyficzny sygnał nie umiem go opisac…nie raz działo sie tak ze włozyłem dyskietke komp puscił sygnał po czym dysk zaczoł tak pracowac (100% cały czas w ogóle nie mruga dioda od niego) ze kompletnie nic nie dało sie zrobic…i po 5 sekundach ruszajac myszka ona stała w miejscu?

Prosze o pomoc!! Co mam zrobic ?? Jestem bez radny :cry: :cry: :cry:

Dzis 5 godzin spedziłem aby go w ogóle uruchomic bo co zrobiłem cos to reset!! Nawet przy instalacji Neo i podłaczeniu USB wykrył jakies “USB Device” a wiec zrobiłem szukaj sterowników no i co? RESET! !!

Wyskoczył mi tez dwa razy bład typu jezeli widzisz jakis biosowy cały niebieski ekran i tylko napis biała czcionka…“jezeli widzisz to pierwsze raz ponownie uruchom komputer jezeli bład powtórzy sie uruchom komputer w trybie awaryjnym i usun wczesniej zainstalowane programy”

cos podobnego :frowning:

Prosze niech mi ktos pomoze:(

Co mam dac logi/screny co kolwiek tylko niech mi ktos pomoze :frowning:

Kolego sprawdż czy ci się jakiś sprzęt nie gyzie ze sobą.

Chyba wiesz jak to zrobić?? (panelsterowania/system/sprzęt/menadżer urządzeń)

:? Wygląda na jakiś problem sprzętowy.

Przetestuj dysk jakiś dobrym antywirusem. Nie wystarczy format czasami wirusy rezydują w bot sektorze dysku :o

Daj znać co z tego wyszło?/

Zintegruj SP2 z płytą instalacyjną XP za pomocą nLite i zainstaluj na nowo system.

ssmr6.th.jpg

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 23:13

I to powinło pomóc ?? :frowning:

Dziwne troche bo przeciez nie wszyscy maja SP2 to by znaczyło ze oni tez maja takie problemy z PC ?

Jeśli się nie mylę, nie zainstalowałeś jeszcze sterowników do USB 2.0 (chociaż wydaje mi się, że powinny być w SP2).

OK rozumiem, że dysk skanowałeś i jest czysty.

Kolejne zadanie:

Wejdź w narzedzia administracyjne i zrób screeny z errorów. Zobaczym co gnębi twój komputer.

1111111111111mv1.th.jpg

222222222222tw8.th.jpg

Troche ich jest :frowning:

11qs4.th.jpg

Bo chodzi o to ze po instalacji SP2 komp sie resetuje i w ogóle jest taki jakis zamulony…

Proponuje dwie rzeczy albo to:

albo pożycz gotową płytkę już z SP2.

W czasie instalacji XP odłącz kompa od neta !!