Windows XP SP3 - nie da się zainstalować żadnego programu

Witam, mam taki problem. Mam WinXP z SP3, który wcześniej stał właściwie nieużywany. Od środy (co najmniej) nie da się zainstalować na nim żadnego programu, po każdy jeszcze przed włączeniem instalatora wyrzuca komunikat “Wystapił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy na usterki”. Coś poza reinstalką?

Hej,

Próbowałeś przywracania systemu?

Ewentualnie może to problem ze szkodliwym oprogramowaniem? Wykonaj logi (FRST.txt i Addition.txt) programem Farbar Recovery Scan Tool - informacje o tym, jak dokładnie ustawić program i gdzie zamieścić logi znajdziesz w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Też tak myślę, postaram się zmusić szefa, by antyvira puścił :wink:

Hej,

Antywirus może dać niewiele. Jeśli już, to oprócz niego uruchom ADWCleanera - zaznacz Skanuj, a następnie Usuń wszystko, co znajdzie - a po restarcie systemu użyj programu Malwarebytes Anti-Malware (przy instalacji odznacza opcję uruchomienia okresu testowego dla wersji Premium). W nim też usuń wszystkie zagrożenia. A później logi, o których pisałem w poście powyżej.

Pozdrawiam,

Dimatheus