Windows XP sP3- nie działają funkcje

Witam po przeinstalowaniu systemu nie działają mi nie które funkcje takie jak:

Prawy właściwości na pulpicie , prawy własciwosci na moj komputer, niektóre funkcje w panelu sterowania takie jak dodaj sprzet , dzwieki i urządzenia audio , ustaw godzine i date itp i niektóre programy się nie włączają czego moze byc to wina??

Nie które programy nie chcą się też instalować format juz robiłem i tak jest za kazdym razem proszę o pomoc system jest normalny z sp3 Proszę o pomoc

Dodane 05.11.2011 (So) 11:26

np taki program jak hamachi lub inne któreś proszę o pomoc niewiem wkurza mnie to strasznie

Na pewno jest to oryginalny Windows XP SP3? Jak na moje oko jest to jakaś przeróbka, która ma domyślnie ustawione tworzenie konta użytkownika z ograniczeniami, na którym pracujesz.

Ewentualnie nie formatujesz dysku i jakiś syf ci zostaje na dysku.

Syrgon , trzeba było sobie oryginał kupić, a nie ściągać pirata modyfikowanego przez nlite, albo inne bardziewie.

ale to jest normalny wiecie dlaczego tak jest? czy nie??

Wiemy i przecież napisałem czemu się tak dzieje. Wszystkie objawy wskazują na to, że korzystasz z konta użytkownika z ograniczeniami.

ograniczeniami??? czyli o co chodzi przecież mam ustawione administrator komputera?

Wychodzi na to, że jednak nie. Inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy.

Jest 5 możliwości:

  1. [*:19fdwpwq]Piracki system[*:19fdwpwq]Masz konto z ograniczeniami[*:19fdwpwq]Masz wirusa (nie sformatowałeś wszystkich partycji)[*:19fdwpwq]Źle sformatowałeś(nie usunąłeś starego systemu)[*:19fdwpwq]Jakaś aplikacja, którą zainstalowałeś blokuje dostęp

Tak czy siak coś zrobiłeś źle. Ogólnie dość trudno będzie się połapać co zrobiłeś źle. Najlepiej by było gdyby ktoś połączył się z tobą przez TeamViever by sprawdzić zdalnie :slight_smile: