Windows xp sp3 wmp11 sterowniki pomocy!

witam

mam taki problem iż na stronie producenta nie ma sterowników pod Windows XP 32bit i proszę was o podanie mi linków bo szukałem w całym necie i nic nie znalazłem

oto raport mojego komputera z programu Everest

Płyta główna:

Typ procesora Mobile DualCore Intel Pentium, 2300 MHz (11.5 x 200)

Nazwa płyty głównej eMachines HM55-MV

Mikroukład płyty głównej Intel Cantiga GL40

Pamięć fizyczna [TRIAL VERSION]

DIMM1: Samsung M471B5673FH0-CH9 2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (8-8-8-22 @ 609 MHz) (7-7-7-20 @ 533 MHz) (6-6-6-17 @ 457 MHz) (5-5-5-14 @ 380 MHz)

Typ BIOS’u Phoenix (07/16/10)

Multimedia:

Karta dźwiękowa Conexant Cx20561 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Karta dźwiękowa Intel HDMI @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Urządzenia wejściowe:

Klawiatura Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2

Mysz Mysz zgodna z HID

Mysz Synaptics PS/2 Port TouchPad

jak bd cos jeszcze potrzebowali proszę pisać na moje GG 28143272 a wyśle cały raport

bardzo bym was prosił o pomoc bo ja już nie potrafię siedzę i szukam już 4noc i nic nie znalazłem mam tylko sterowniki pod najgorsze dla mnie 2 Windowsy vista i 7 a chce XP

pomóżcie:) z góry dzięki

proszę o normalne odpowiedzi a nie wygłupy i przemarzanie się

Jeśli to jest laptop eMachines, to firma nie przewidziała instalowania na nim XP-ka. Po prostu sterowników raczej nie znajdziesz.

Dodane 13.12.2010 (Pn) 12:08

Moim zdaniem, skoro już chcesz mieć tego XP-ka, to po prostu zainstaluj go a następnie pobierz wszystkie poprawki sprzętowe ze strony Microsofta oraz sprawdź w Menadżerze Urządzeń pozycje zaznaczone na żółto i od tego momentu zacznij szukać konkretnych sterowników. Może sie uda?

ale na-pewno gdzieś muszą być sterowniki pod Windows XP bo jeśli by nie było to informatycy by nie zarobili na tym

jest to emachines e728 i proszę waz bardzo pomyślcie z czym można zrobić zamiennik ja tez się nie poddaje i szukam dalej

Masz nowoczesny laptop i nie powinieneś “cofać się” w rozwoju do Windowsa XP. Ale powodzenia!

ale dla mnie Windows 7 i Windows vista to szajs i wole mojego kochanego xp bo przynajmniej tak komp nie muli jak na tym szajstwie

postarajcie się proszę a nie piszcie ze się nie da bo wszystko się da wiem co miałem ze swoim drugim laptopie acer aspire 5738zg tez nie było sterów pod XP ale założyłem tutaj post i sterowniki się znalazły bo tak ludzie mi pomogli ze dopasowywali pod model płyty i podzespołów ze wszystko działa jak tra lala a tez gadali ze niema itp jak się chce komos pomoc to wszystko się da!!

W ten sposób próbowałeś :?: :

http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl … 25069c997e

tak tez już próbowałem i nic może ktoś z was miał ten model lapka i wie jak go przekierował na XP???

Dodane 13.12.2010 (Pn) 16:27

a jak bym np zainstalował stery do audio w xp co sa do windows 7 co sie stanie ??

da sie takie cos zrobic???