Windows Xp SP3

Witam

Obecnie posiadam Windows-a Xp PRO SP2. Ostatnio odkryłem, że jest już oczekiwany SP3 PL który można pobrać z internetu. Zastanawiam się nad instalacją tego dodatku ponieważ słyszałem że przyśpiesza TROCHĘ działanie systemu no i posiada ładny design. Czy ktoś z Was ma zainstalowanego SP3 i czy system działa prawidłowo.

Czy jak zainstaluję od początku system to muszę wgrać SP2 i dopiero SP3?

Ja mam SP3 i jest OK.

Odrazu instalujesz Sp3

Jaki design?? SP3 to zbiór łatek itp… nie ma tam nic zmieniającego wygląda systemu.

o żadnym designie nie ma mowy.

Różne opinie słyszałem o sp3, niby ma dużo łatek doklejonych i jest super bezpieczny i szybki.

Ja nie odczuwam żadnych zmian po zainstalowaniu go, ani szybkość, ani bezpieczeństwo ;] .

Myślę jednak, że warto spróbować.

haha :

viewtopic.php?t=268030

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 … +co+nowego

a mogę zainstalować go na istniejącym SP2, czy muszę odinstalować sp2 … wiecie nie chce czego spie*****

Instalujesz na SP2.

Jak masz neta to możesz zainstalować bo umacnia zapore systemową, a jak nie to nie ma sensu!

PS: SP3 najlepiej instalować na “świeżo” zainstalowany system operacyjny!

nie wyobrażam sobie PC bez neta ! :stuck_out_tongue:

dobra zainstaluję i zobaczę ale dz za odp

ja zauważyłem szybsze wyłączanie systemu jakieś 30% i minimalnie szybsze uruchamianie a po za tym to żadnych zmian

U mnie widać wyraźnie stabilniejsze i nieco szybsze działanie, ale system instalowałem z płytki z zintegrowanym Sp3 i tak też polecam…

można integrować z płytką ale instalacja na sp2 też żadnych problemów i mnie nie powodowała. tak więc tak czy tak warto instalować

jak wyżej. ja instalowałem na starym dawno nie reinstalowanym systemie z SP2, nie było problemów, nie zauważyłem żadnych zmian jeśli chodzi o wydajność, ale też nic się nie po psuło, także można instalować śmiało

no więc tak: Nie zauważyłem żadnej różnicy może dlatego że zainstalowałem na SP2 a windows-a nie zmieniałem/instalowałem od 3 lat :slight_smile: natomiast sprzęt mam dobry… Przynajmiej nie rozje**** mi nic w systemie