Windows xp SP3

Cześć, jak wyjdzie nowy sp pod Windows xp to bedzie pobiernae to jako aktualizacja czy trzeba bedzie np. wymienić płytę lub kupić nowy system? A dokładnie o to mi chodzi ze mam teraz xp2 i czy jak wyjdzie sp3 to zainstaluje mi się czy nie, i co w nim nowego będzie?? System legalny.

nie trzeba.

A niby czego nie ??

SP2 + wszystkie poprawki jakie wyszły po wydaniu SP 2, a co jeszcze to wróżek na forum nie ma

pewno jak Sp3 wyjdzie to bedzie można na płycie zamuwić jak sp2 :wink:

Jak poczekasz trochę dłużej to będzie w jakiejś gazecie branżowej. Ja tak kupiłem SP2

hmmm sp3 ma wyjść w maju '07

Wszystko będzie na bank tak samo ja przy premierze sp2.

I wszystko na bank zostanie oficjalne podane przez ms ;]

Według moich informacji (podawanych notabene kiedyś nawet przez Microsoft) SP3 to będą same łatki, żadnych dodatków funkcjonalnych - w przeciwienstwie do SP2, kiedy mieliśmy do czynienia z wieloma nowymi funkcjami głównie zabezpieczeń.

Docent czuję że to “kiedyś” może być już nie aktualne.

Nie zdziwiłoby mnie jakby w SP3 oprócz łatek znalazł się IE7, WMP 11 i DirectX10.

Miejmy tylko nadzieję, że będzie mozna wybrać, które elementy chcemy zainstalować. Np. te wszystkie Microsoftowe narzędzie antyspamowe, antytrojanowe, bla bla bla, błeee… :roll:

Przecież to wszystko na pewno będzie się dało wyłączyć w rejestrze lub w usługach.

Bądź co bądź wątpię aby MS dał użytkownikowi możliwość wyboru co do tego co chce zainstalować z SP3.

No wiesz, nic bym do tego nie miał, gdybym nie miał czym zaśmiecać dysku :stuck_out_tongue:

Tylko ciekawe czy będzie go z neta można pobrać czy wymieniać płyte… Wie ktoś??

Wymienić to raczej nie.

Pewnie będzie w sprzedaży tak jak było z SP2, z jakimś czasopismem komputerowym bo to niezła kasa dla wydawnictwa, możliwość zamówienia w Microszkopie i pewnie z neta też będzie można pobrać. Pożyjemy, zobaczymy.

Ja osobiście zrobię integrację z SP3.

No ja raczej też.