Windows XP startujący z płyty

Ostatnio dowiedziałem sie że istanieje mozliwość zrobienia płyty startowej z WIN XP z ktorej mozna bezpośrednio uruchomić system tak jak to mozna np. zrobić z Linuksem ktorego mozna odpalic z płytki. Niestety niepamiętam nazwy programu który takową opłytkę robił. Pamięta ktoś ??

Pierwsze słyszę o czymś takim, owszem niektóre dystrybucje Linuxa są uruchamiane bezpośrednio z płytki, ale z Winowsen to się raczej tak nie da.

A zdziwisz sie ze sie da. Powniewaz kolega juz namierzył ten program i instrukcje jak sie robi tego WINa ale zapomniał. Acz kolewiek coś takiego napewno istanieje. Gwarantuje Ci.

No to fajnie, jak znajdziesz ten program to daj mi na niego namiar :slight_smile: I jeszcze jedno na zwykłą płytkę CD-R/CD-RW ten Windows się chyba nie zmieśći :slight_smile: Będzie go trzeba wypalić na DVD-R/RW :]

Z tego co wiem to tego Windowsa da sie na zwykłą płytkę 700MB nagrać, najwyzej kupisz 750 lub 800MB i tez wypalisz.

wejdz na http://funboard.pl/darczuk/index.php?go … g/WinXPzCD pozdrawiam

problem w tym ze nieudaje mi sie zrobic takiej płytki, pojawiają sie 4 blędy. Robie to z WIN XP SP2 ktory juz jest z integrowany. Moze macie link do obrazu płyty ISO ??

A wydaje Ci się,że będzie to legalne??

wywal błąd w którym pisze ze jest za długa nazwa płyty, a niewiem jak ją zmienić. Wie ktoś