Windows XP - Straszne spowolnienie neta

hello :slight_smile:

ostatnio pierwszy raz instalowałem win xp na nowym dysku no i podzieliłem ładnie partycje sformatowalem je, zainstalowalem win xp, sterowniki do karty, do płyty i przy okazji złapałem sessera :oops: (pozniej usunąlem go instalując najnowszy service pack 2) ale nie w tym problem. Po wlączeniu kompa strasznie muli mi net ;/ nie powinno tak być. i po drugie wyskakuja mi jakies blędy tzn slysze je ze cos jest nie tak jest taki dzwiek ostrzezenia ale nic mi sie nie pojawia na ekranie. No wiec niepokoje sie tym… i nie wiem co z tym netem… Tragicznie ;/

:help:

:slight_smile: :mrgreen: :slight_smile:

Za mało informacji, dlatego proszę podać:

  • Sterowniki są dobrze zainstalowane?

  • Jakie to konkretnie wyskakują błędy?

(numer danego błędu jest ważny ponieważ można znaleźć po nim przyczynę)

  • Jaki dostawca neta?

  • Żaden limit nie jest przekroczony? (np. limit pobierania danych w neostradzie)

Tak mi sie wydaje. W menadzeze urzadzen nie ma zadnych problemow anie niezainstalowanych urzadzen

Tego nie wiem. Po prostu słysze dzwiek ostrzezenia taki jak wyskakuje jakis blad ale na ekranie nic sie nie pojawia

nie mam limitów

Mam radiówkę. Nawet jest ok, ale zawsze byla szybsza. Nawet przed formatem

nie mam limitow :lol:

Szkodników brak?

Może wina SP2 a konkretnie limitu połączeń.

Ściągnij program http://www.xpantispy.org

Opcje specjalne => limit połączeń => zwiększ limit połączń np. do 100 lub ustaw na nieograniczony.

AJU WYMIATASZ PO PROSTU!! teraz działa znacznie szybciej! Juz nie raz mi pomogles :D:D jednym słowem WYMIATASZ :lol: Dobrze ze są na świecie tacy ludzie jak ty… Jeszcze raz dzieki :slight_smile:

Złączono Posta : 22.09.2006 (Pią) 21:51

co prawda te błedy ‘wyskakuja’ ale z netem mi pomogles i to najwazniejsze :slight_smile:

Lazikarmaly.gif