Windows XP szybki jak 2000

Poszukuje jakis sposobow itd. jak sprawic aby windows xp proffesional chodzil tak jak 2000. Mam gry ktore ze wzgledu na moja specyfikacje sprzetowa tną sie mniej na windowsie 2000 niz na XP.

prawy klawisz myszy na ikonkę gry->właściwości->zgodność-> uruchom w trybie zgodności i wybierasz tam win 2000

Mam niewiele lepszy komputer i właśnie niedawno przesiadłem się z Win 2000 na XP Home. W zasadzie - zmieniłem 2 rzeczy - dołożyłem drugie 256MB RAM-u (czyli mam teraz 512 MB) i wymieniłem grafikę (miałem jakieś stare coś, co nadawało się do Notatnika i Sapera :mrgreen: ) na Radeona 9550.

W porównaniu z tym, co miałem, hula - jak przeciąg.

A zatem taka rada - dołóż RAM-u, pomyśl też o grafice.

Ramu nie doloze. Powod ?

  1. Zbyt slaby zasilacz w kompie niewyrabia juz i jak doloze jedna kosci 64 mb (tylko taka mam) to wtedy podczas gier wyskakuje Blue Screen i sie resetuje. (tzn chyba to jest zasilacz nie jestem pewien ;))

  2. Nieoplaca sie kupowac SD (no chyba ze kupisz za 15 zl tak jak ja kupilem swoja za 15 zl) szczegolnie ze niemam teraz kasy bo gdybym mial inwestowalbym 200 zl w plyte glowna z prockiem Pentium 4 z tym ze tam musialbym kupic DDR ale ten pierwszy :confused: to conajmniej potrzebowalbym ze 300 zl.

Grafika…hmm pozadniejszej juz ten sprzet dlugo niezobaczy bo tak kupilem kilka miechow temu i jest nawet dobra (jedyny mankament to to ze niema pixelshadera >.>) no i wlozylem w nia 60 zl.

No wiec glownym problemem jest KASA (tak oftopowo powiem ze mam kilka planow na wydatki (PS3, PSP, nowy telefon, Upgrade kompa) no a niestety w portfelu tylko 10 zl >.>) wiec alekss o ramie to ja moge pomazyc… a i jeszcze jedno niemowie ze windows xp chodzi mi zle bo chodzi szybko ale gry ktore odpalam maja co nieco wyzsze wymagania a aktualnie grywam w Lineage 2 i FlyFF (fly for fun) no i wymagania fly to:

http://flyff.gpotato.com/download/

a lineage 2 to

http://www.frienzl2.com/l2.php?page=download

Wiec jak widzicie spelniam tylko minimalne wymagania ale jak odpale gre na Windzie 2000 to dobrze chodzi a jak na windzie XP to mam lagi >.>

SoNiC na Forum używamy polskich znaków w pisowni