Windows XP Tablet Edition - niedziałający tablet

Witam!

Posiadam oryginalnego laptopa z oryginalnym systemem Windows XP Proffessionall Tablet Edition.

Wykrzaczył mi się system i skorzystałem z partycji recovery. System został odtworzony na nowo, ale w wersji Prof., a nie w wersji TABLET.

Pytanie dlaczego - oryginalny system i komputer typu tablet. Wcześniej wszystko działało O.K.

Pozdrawiam.

Laptop IBM X41T

Genowef ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Masz jakiś ubytek funkcjonalności czy coś?

Jeśli nie - nie ma problemu.

Nie działa tablet i wszystkie jego funkcje : tak jaj napisałem z partycji recovery powinienem odzyskać win prof tablet edition, a nie zwykły win prof. ponieważ zwykły win prof, nie obsługuje tabletu.

Może coś trzeba doinstalować nie wiem

Sterowniki, sterowniki.

Wydaje mi się, że to nie jest to

Ludziom wiele lat temu wydawało się, że Ziemia jest płaska.

Kolego przesympatyczny jeśli nie znasz odpowiedzi na temat, który zadałem - nie wypowiadaj się i nie pisz bzdur.

Windows Prof. , to co innego niż Windows prof. tablet. Poczytaj w necie, to będziesz wiedział o co chodzi.

a tak na marginesie - po co mam szukać sterowników jak wszystkie mi się zainstalowały z partycji recovery

w wcześniejszym poście napisałeś że nie posługuje tabletu więc się zdecyduj czy dział czy nie działa

windowsa nie odzyskasz tamtego ale możesz dostać z powrotem możliwości tableta ale jak ci nie zależy i chcesz obrazki i teksty że masz pro tablet to wy edytuj sobie pliki i pozmieniaj sobie grafiki i teksty to nie jest trudne tylko potrzeba dużo czasu

ps innego rozwiązania nie widzę bo klucza nie masz z tablet edition tylko z pro więc pozmieniaj sobie te grafiki ale sterowników nie wgrywaj po co ci one jak nie chcesz

pawcio1212 , dokładnie. Kolega chyba niczego nie rozumie.

To ty nie wiesz jak zadać pytanie.

Tak, polecam Ci dowiedzieć się więcej i wtedy komentować.

Tak, tak. To tak jak Niebo a Ziemia, Wenus a Mars.

Więc czemu twierdzisz, że nie działa Ci tablet?!? Wiesz, w ogóle, co to tablet? A może mylisz touch-screen z tabletem?

Po zainstalowaniu wszystkich sterowników ekran dotykowy MUSI DZIAŁAĆ (o ile nie jest zepsuty). Ekran dotykowy nie rozpoznaje

czy masz Windows Pro czy Pro Tablet.

http://hothardware.com/printarticle.aspx?articleid=700

Jest dokładnie to co posiadam z partycją recovery, oryginalny klucz itd…

A może to nie jest laptop typu tablet, może to jest parowóz :smiley:

Twierdzisz, że

więc jak niby w ogóle przywróciłeś system?