Windows XP Tablet Edition - niedziałający tablet

(Sienkiewiczstanislaw) #1

Witam!

Posiadam oryginalnego laptopa z oryginalnym systemem Windows XP Proffessionall Tablet Edition.

Wykrzaczył mi się system i skorzystałem z partycji recovery. System został odtworzony na nowo, ale w wersji Prof., a nie w wersji TABLET.

Pytanie dlaczego - oryginalny system i komputer typu tablet. Wcześniej wszystko działało O.K.

Pozdrawiam.

Laptop IBM X41T

(Agatonster) #2

Genowef ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Qba Lukaszczyk) #3

Masz jakiś ubytek funkcjonalności czy coś?

Jeśli nie - nie ma problemu.

(Sienkiewiczstanislaw) #4

Nie działa tablet i wszystkie jego funkcje : tak jaj napisałem z partycji recovery powinienem odzyskać win prof tablet edition, a nie zwykły win prof. ponieważ zwykły win prof, nie obsługuje tabletu.

Może coś trzeba doinstalować nie wiem

(Qba Lukaszczyk) #5

Sterowniki, sterowniki.

(Sienkiewiczstanislaw) #6

Wydaje mi się, że to nie jest to

(Qba Lukaszczyk) #7

Ludziom wiele lat temu wydawało się, że Ziemia jest płaska.

(Sienkiewiczstanislaw) #8

Kolego przesympatyczny jeśli nie znasz odpowiedzi na temat, który zadałem - nie wypowiadaj się i nie pisz bzdur.

Windows Prof. , to co innego niż Windows prof. tablet. Poczytaj w necie, to będziesz wiedział o co chodzi.

a tak na marginesie - po co mam szukać sterowników jak wszystkie mi się zainstalowały z partycji recovery

(pawcio1212) #9

w wcześniejszym poście napisałeś że nie posługuje tabletu więc się zdecyduj czy dział czy nie działa

windowsa nie odzyskasz tamtego ale możesz dostać z powrotem możliwości tableta ale jak ci nie zależy i chcesz obrazki i teksty że masz pro tablet to wy edytuj sobie pliki i pozmieniaj sobie grafiki i teksty to nie jest trudne tylko potrzeba dużo czasu

ps innego rozwiązania nie widzę bo klucza nie masz z tablet edition tylko z pro więc pozmieniaj sobie te grafiki ale sterowników nie wgrywaj po co ci one jak nie chcesz

(Qba Lukaszczyk) #10

pawcio1212 , dokładnie. Kolega chyba niczego nie rozumie.

To ty nie wiesz jak zadać pytanie.

Tak, polecam Ci dowiedzieć się więcej i wtedy komentować.

Tak, tak. To tak jak Niebo a Ziemia, Wenus a Mars.

Więc czemu twierdzisz, że nie działa Ci tablet?!? Wiesz, w ogóle, co to tablet? A może mylisz touch-screen z tabletem?

Po zainstalowaniu wszystkich sterowników ekran dotykowy MUSI DZIAŁAĆ (o ile nie jest zepsuty). Ekran dotykowy nie rozpoznaje

czy masz Windows Pro czy Pro Tablet.

(Sienkiewiczstanislaw) #11

Jest dokładnie to co posiadam z partycją recovery, oryginalny klucz itd...

A może to nie jest laptop typu tablet, może to jest parowóz :smiley:

(Qba Lukaszczyk) #12

Twierdzisz, że

więc jak niby w ogóle przywróciłeś system?