Windows Xp wiesza się po Starcie

Witam Zainstalowałem Windowsa Xp Sp3

Po uruchomieniu działał po kilku min się zawiesza

robiłem test ram wszystko ok

Dysk też ok

W środku wyczyściłem odkurzyłem i nic dalej się zawiesza

Sterowniki Ma w Porządku zainstalowałem Wszystkie dodam że nawet gdy nie zainstalowałem sterowników też się wieszał

Pomocy

A wcześniej na innym systemie się nie zawieszał?

podłączony do sieci? odepnij kabelek i sprawdz, czasem karty sieciowe jak je szlag trafi robią kompletny zwis, mój zawieszała karta wifi, kompletny zwis, wymieniałem wszystko ram, procesor zasialcz a jak wymontowalem wifi problemy ustały, po tym kiedy skojarzyłem te fakty w akcie furii połamana trafiła do kosza :E

Na tym samym systemie się nie wieszał nie wiem dlaczego zaczął się wieszać

zrobiłem mu format i to samo wiesza się

HDD Regenerator ni pokazał bad sektorów

MemTest 4.0 robiłem test ramu też bez błędu

nie jest podłączony do sieci

W jaki sposób się zawiesza ?

Blue screen czy brak reakcji?

Brak reakcji Myślę ze to karta graficzna

Zrobiłem test komp. jest ogólnie wyłączony cały czas gdy go włączę zawiesza się w Windowsie po kliku minutach czasami sekundach sprawdziłem kartę graficzną strasznie gorąca przy radiatorze ogólnie cała

Wsadziłem druga kartę wówczas zawiesza się już przy ładowaniu windows a karta również momentalnie gorąca

skoro sprawdzałeś inną i dzieje się to samo to może nie wina karty ale płyty lub zasilacza - podaje za wysokie napięcia na grafike i ta nie wytrzymuje.

Sprawdź system jakimś dobrym skanerem, np. Doktor Web. Ewentualnie system może zawieszać się z winy zasilacza, tak więc wypadoałoby wsadzić inny i sprawdzić jak wtedy będzie się zachowywać.