Windows XP, wszystko samo się zamyka

Wciskam Start na klawiaturze, wyświetla się i znika, klikam ppm na pulpicie pojawia się lista i znika, odpalam instalke obojętnie jakiego programu, pojawia się i znika. W przeglądarce nie mogę wpisać adresu strony, bo co kliknę to się “odklikuje”. Wszedłem w biosa jest to samo, tzn jak próbuje przejść do jakiejś zakładki to mnie cofa do ostatniej. Laptop mi piszczy jak robię formata ale ostatecznie sie ucisza i leci dalej a wcześniej tak nie było. Praktycznie nie moge zrobić nic, laptop świeżo po formacie, problem dalej mnie nawiedza. Da się tego jakoś pozbyć?

Daj logi OTL i system był instalowany z oryginalnej płytki?

http://wklej.org/id/710088/

windows nie jest z oryginalnej ale z tej samej płytki działa poprawnie na dwóch innych komputerach

poza tym, własnie się kapnołem, że jak przytrzymam dowolny przycisk na klawiaturze to jakby blokuje zamykanie wszystiego co otworze, jak przysik puszcze wszystko sie psuje dalej

piku147

Proszę odezwać się do mnie na PW w celu wyjaśnienia źródła posiadania płyty z Windowsem. Do czasu wyjaśnienia zamykam wątek.

EDYCJA:

Po wyjaśnieniach użytkownika, ponownie otwieram wątek.

W sumie to nie ma tu czego sprawdzać :slight_smile:

Log jest czysty. Dla pewności skan Malwarebytes Anti-Malware , usuwasz co znajdzie.

Daj sobie już spokój, nie nabijaj postów albo idź na inny dział . Moderator roobal otworzył ten wątek czyli wszystko zostało wyjaśnione…

Ok przeskanuje jeszcze, ale dziwna rzecz się stała. Włączył się wygaszacz i po ocuceniu kompa wszystko zaczęło działać… Nie wiem na jak długo, nie wiem czy wygaszacz ma coś do rzeczy, czy po prostu przypadek, albo szturchnąłem lapka i coś zaczęło stykać, nie wiem. Wcześniej kiedy wszystko się zamykało, moglem coś zdziałać jedynie trzymając wciśnięty dowolny klawisz klawiatury, kiedy go puszczałem to znowu problem powracał. Możliwe, że coś nie styka? Warto rozkręcić laptopa i zobaczyć?

Napisałem że infekcji nie ma , więc może warto.