Windows XP-Zmiana wyglądu na Viste

(Robert flash) #1

Witam.

Mam windowsa xp i chcę mieć wygląd visty.

Ale nie cały, tylko: czarny pasek, zmieniony wygląd folderów oraz paru innych "szpargałów" które by do złudzenia przypominały Viste.

Mógłby ktoś podać mniej więcej takiego skina?

I oczywiście nasuwa mi się tu pytanie czy w ogóle dużo RAM by mi to zabierało?

Chodzi mi o to by mieć wygląd visty bez zmiany systemu na viste, która jak wiadomo strasznie "muli" i ciągnie RAMu którego mam niewiele bo ok 2G, a chciałbym też grać bez lagów.

(andrzej928) #2

z tymi skina to bywa różnie często gęsto trzeba je instalować i bardzo zamulają pracę kompa.

Przynajmniej jest moja takie odczucie na ten temat.

(system) #3

http://www.softpedia.com/get/Desktop-En ... izer.shtml

Pobierz, zainstaluj spokojnie. Nic Ci pamięci nie zabierze. Program jest sprawdzony i absolutnie bezpieczny. Można też go odinstalować bez żadnych trudności.

(Robert flash) #4

ok, dzięki, oto właśnie mi chodziło :slight_smile:

A czy jest jeszcze jakiś składnik, który zmienia mi wygląd z xp na wygląd z visty podczas uruchamiania? Chodzi o pasek który się ładuje.

(system) #5

Tak, program zmienia kompletnie wygląd XP-ka na wygląd Visty, także podczas ładowania systemu

(Robert flash) #6

Nie wiem czemu, ale podczas ładowania wyświetla mi się Windows XP oraz ten sam pasek co w XP. Dopiero po załadowaniu jest ekran powitalny visty.

(system) #7

Ponownie zrestartuj komputer i będzie wszystko OK.

(Robert flash) #8

restartowałem i nic nie pomogło.

(system) #9

Nie zainstalowałeś najwyraźniej całości oprogramowania. Wykonaj ponownie instalację (nadinstalację) i uważaj podczas wyboru wystroju systemu. Tam wyraźnie wszystko jest wypisane. Nalepiej "zahacz" wszystkie opcje wystroju. Poprzednio musiałeś coś pominąć.

(Robert flash) #10

dałem FULL

(system) #11

Do tej pory nie spotkałem się z żadnymi trudnościami z Vistą Mizer, jeśli tylko jest prawidłowo zainstalowany.