Windows XP zniknie ze sklepów pod koniec stycznia

tak z ciekawości wpisałem w google jądro vista i o dziwo większośc wyników wyszukiwań prowadzi do opisów dziur w nim :stuck_out_tongue:

A tak na marginesie jest to stare “nieśmiertlne” ciągle modyfikowane jądro NT tym razem w wersji 6,0. Pierwsze wersje tego jądra pochodzą z około 1990-1992 roku.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=BSO … lr=lang_pl :stuck_out_tongue:

ps.Nigdy na XP nie miałem BSOD (3 lata)

Vista jest na prawdę bardzo dobra, jak ktoś a doby sprzęt. Ja sprzętu zbyt pięknego nie mam, ale siedziałem na nim na Viście 3 miechy i według mnie nie jest to najgorszy system operacyjny, nawet lepszy od Xp. W Xp mam często zwiechy, chociaż sprzęt wychodzi poza jego wymagania i to nieźle! Xp0 jest również dobry, no ale trzeba przyznać że już się wypalił, niedługo ludziom zaczyna się nudzić gry w DX9 czy cały interfejs… Ci co uważają że Vista jest bo bani, tak na prawdę chyba nigdy nie mieli z nią doczynienia, albo mieli tylko że pirata, a to już duża różnica…

A powiedzcie czy Xp bez SP też jest taki SUPER!? Pewie że nie, gdyby nie SP to Xp również nie byłby taki dobry… Może i goły Xp był lepszy od gołej Visty, ale teraz każdy myśli inaczej, nie będziemy kupować Xp, bo jest stary i to już nie będzie opłacalne, lepiej kupić Vite i najwyżej co, jak nam się nie spodoba to zrobimy downgrade do Xp. A potem Ewentualnie jak będziemy mieli lepszy sprzęt, to znowu zrobimy upgrade do Visty :smiley:

No weź! Ja myślę że to jest niemożliwe…

3/4 z tych bsodów z google nie dotyczy systemu, tylko błędnie zainstalowanego oprogramowania.

Nie chcę być złym prorokiem, ale widząc obecną sytuację Visty na rynku, M$ zaliczył kolejny bubel w stylu Milenium. Ratują się systemami wciskanymi na siłę, preinstalowanymi na nowym sprzęcie i możliwością downgarade do XP (imho za jaką cenę i dlaczego dopiero od wersji Ultimate ???). Dam sobie rękę obciąć że sprzedaż i wsparcie dla XP będzie nadal przedłużane i zostanie udostępniona możliwość bezpośredniej migracji z Win XP do Win 7.

co wy się tak napalacie na win7? i tak wymagania będą zbliżone do visty… ale oczywiście znajdą się dzieci neo z celeronami i 512mb ram i będą wszędzie pisać :

“windows 7 jest do bani, wiesza się i w ogóle jest gupi, xp lepszy”

klopas Oczywiście!

Takim właśnie sposobem Vista jest do bani… Jeżeli ludzie z odpowiednimi sprzętami by się przykładali do Visty, to dzisiaj byłyby całkiem inne opinie na jej temat, byłby w tedy że Vista jest Super i w ogóle jest lepsza od Xp xD

A że znalazło się pełno takich sierot co Viste skrytykowali a sami nie są lepsi, to teraz mamy całkiem inny wynik. Ja myślę że MS trochę się pośpieszył z tą Vista, jakby ją jeszcze trochę dopracował, to co niektórzy też inaczej by mówili o niej xD

Człowieku patrz co ty piszesz! Wiele razy tu koledzy z forum powtarzali:

System jest dopracowany, ale ma większe wymagania sprzętowe. I tyle.

To ty paznokcie nie obcinasz ? ^.^

Ja mam zainstalowaną viste ale się tnie , ale to wina mojego kompa , nie mam złego ani dobre zdania ponieważ nigdy na niej nie pracowałem .

XP będzie jeszcze dłuuuugo . To jest pewne

A ty mi nie mów że Vista była od samego początku SUPER! Również miała dużo dużo błędów i wkurzających komunikatów typu UAC!

Człowieku ty pierw pomyśl, a potem pisz!

Vista sobie po prostu nie radzi, a XP mimo swojego wieku bije ją na głowę jeśli chodzi o popularność. Vista nie ma jeszcze marki, dlatego tak kiepsko się sprzedaje.

to też się wypowiem, u nas w szkole są komputera z vista busines i sama informatyczka nam mówi że systemjest do niczego i sądze że sie nie myli vista to porażka

Vista nie ma wydajności wydajności i jeszcze raz wydajności

a bez tego ani róż