Windows xp

zainstalowałem se windows xp ma fajan skórke xp wiecie o co chodzi i tam gdzie jest start zainstalowałem tez StyleXPUpdate zminialem se style i chyba cos namieszłem i tera ma na pasku tam gdzie jest start skórke taka jak w 98 windowsie jak ja ma zmienic na xp tak jak dawnij bo jakos nie moge próbowałm w ustawieniach i nic bardzo prosze o pomoc ma xp a skurka jak 98 co zorbic tylko skórka tam jest jak 98 tylko na pasuke start na dole a reszta nurmalnie xp

pasek start nie che mi sie byc taki jak xp zmieniaja sie kolrory wszytko ok ale nie che byc takie jak xp zaokraglenia co orbic

nie wiem zabardzo o co chodzi :? Jeżeli chcesz przywrócoć stary widok paska masz to na rysunku

beztytuu5ih.jpg

dzki za pomoc ale nic bo mi uzywałem porgramu i skurki zmieniałem i pasek startu i wyglada jak w 98 a ja cham zeby był jak xp kurcze nie wiem co orbic bo che zmieniac tym porogramme ale nic nie daje nie ma pojecia jak to naprawic

OTy z topica poleciały, to nie forum językowe prof. Miodka :twisted:

Nie wiem, co usunąłeś Fiesta - ale ja nie w sprawie “skurek” pisanych niepoprawnie. Ortografia mnie nie interesuje, ale interesuje mnie natomiast czytelność postu. Niestety z obu postów autora nic nie kumam, a powinnam - też używam polskiego języka.

Witam,

wybacz mateo515 , ale czegoś równie trudnego już dawno nie czytałem, Gombrowicz się kryje. :wink: Może po prostu powinieneś kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpit, a dalej Wygląd->Okna i przyciski i wybrać Styl systemu Windows XP. I proszę Cię, postaraj się na przyszłość użyć choćby przecinka, będzie znacznie łatwiej pomagać.

Sory, będzie OT ale ja nie zdzierżę. Rozumiem, że tu nie Miodek itd. ale jesli ktoś tak pisze to wg mnie albo nie zdale sobie sprawy że jest niezrozumiały :arrow: uswiadommy mu to, albo ma to w d… :arrow: też go miejmy. Co sądzisz fiesta? To nawet dla jego własnego dobra przecież.

Stary wrzuć na luz

Co wrzuć na luz? Masz na myśli treść czy formę? Co do formy to ok, może mnie poniosło, ale nie poradze że jestem na to wyczulony. Co do treści to zapomnij - jestem wyczulony za bardzo.

Ok :smiley:

Autor topica dowiedział się co sądzicie na temat poprawności językowej jego postów (nie mogę się nie zgodzić z ich słusznością). IMHO choć nie powinno mieć to miejsca:

Jak i również:

Z podkreśleniem wyróżnionego wyrazu.

Skoro moderacja nie skorzystała z możliwości skasowania topica i pozostawiła go na forum, skończmy dywagacje językowe i powróćmy do problemu poruszonego przez autora wątku.

Przyjąłem do wiadomości. Obiecuje pamiętać i się stosować :slight_smile: Choć przyznaje że konstrukcja tych punktów regulaminu powoduje u takich userów jak ja pewną konsternację - regulaminowo w takich jak ten przypakach czy, że tak powiem, emocjonalnie :slight_smile:

A żeby nie było że nic tylko wode lałem w tym topiku - mateo spróbuj wyinstalować ten program a potem zrób tak jak ci to minio bardzo obrazowo wyżej wyjaśnił. Jak wyinstalujesz i zmienisz w samych ustawiniach Windowsa to nie ma siły żeby ci pamiętal coś co przestawił tamten program.