Windows xp

(Meteo17) #1

zainstalowałem se windows xp ma fajan skórke xp wiecie o co chodzi i tam gdzie jest start zainstalowałem tez StyleXPUpdate zminialem se style i chyba cos namieszłem i tera ma na pasku tam gdzie jest start skórke taka jak w 98 windowsie jak ja ma zmienic na xp tak jak dawnij bo jakos nie moge próbowałm w ustawieniach i nic bardzo prosze o pomoc ma xp a skurka jak 98 co zorbic tylko skórka tam jest jak 98 tylko na pasuke start na dole a reszta nurmalnie xp

pasek start nie che mi sie byc taki jak xp zmieniaja sie kolrory wszytko ok ale nie che byc takie jak xp zaokraglenia co orbic

(Minio Dp) #2

nie wiem zabardzo o co chodzi :? Jeżeli chcesz przywrócoć stary widok paska masz to na rysunku

beztytuu5ih.jpg

(Meteo17) #3

dzki za pomoc ale nic bo mi uzywałem porgramu i skurki zmieniałem i pasek startu i wyglada jak w 98 a ja cham zeby był jak xp kurcze nie wiem co orbic bo che zmieniac tym porogramme ale nic nie daje nie ma pojecia jak to naprawic

(fiesta) #4

OTy z topica poleciały, to nie forum językowe prof. Miodka :twisted:

(Marsmo) #5

Nie wiem, co usunąłeś Fiesta - ale ja nie w sprawie "skurek" pisanych niepoprawnie. Ortografia mnie nie interesuje, ale interesuje mnie natomiast czytelność postu. Niestety z obu postów autora nic nie kumam, a powinnam - też używam polskiego języka.

(Maniooo666) #6

Witam,

wybacz mateo515 , ale czegoś równie trudnego już dawno nie czytałem, Gombrowicz się kryje. :wink: Może po prostu powinieneś kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpit, a dalej Wygląd->Okna i przyciski i wybrać Styl systemu Windows XP. I proszę Cię, postaraj się na przyszłość użyć choćby przecinka, będzie znacznie łatwiej pomagać.

(Farall) #7

Sory, będzie OT ale ja nie zdzierżę. Rozumiem, że tu nie Miodek itd. ale jesli ktoś tak pisze to wg mnie albo nie zdale sobie sprawy że jest niezrozumiały :arrow: uswiadommy mu to, albo ma to w d... :arrow: też go miejmy. Co sądzisz fiesta? To nawet dla jego własnego dobra przecież.

(Minio Dp) #8

Stary wrzuć na luz

(Farall) #9

Co wrzuć na luz? Masz na myśli treść czy formę? Co do formy to ok, może mnie poniosło, ale nie poradze że jestem na to wyczulony. Co do treści to zapomnij - jestem wyczulony za bardzo.

(fiesta) #10

Ok :smiley:

Autor topica dowiedział się co sądzicie na temat poprawności językowej jego postów (nie mogę się nie zgodzić z ich słusznością). IMHO choć nie powinno mieć to miejsca:

Jak i również:

Z podkreśleniem wyróżnionego wyrazu.

Skoro moderacja nie skorzystała z możliwości skasowania topica i pozostawiła go na forum, skończmy dywagacje językowe i powróćmy do problemu poruszonego przez autora wątku.

(Farall) #11

Przyjąłem do wiadomości. Obiecuje pamiętać i się stosować :slight_smile: Choć przyznaje że konstrukcja tych punktów regulaminu powoduje u takich userów jak ja pewną konsternację - regulaminowo w takich jak ten przypakach czy, że tak powiem, emocjonalnie :slight_smile:

A żeby nie było że nic tylko wode lałem w tym topiku - mateo spróbuj wyinstalować ten program a potem zrób tak jak ci to minio bardzo obrazowo wyżej wyjaśnił. Jak wyinstalujesz i zmienisz w samych ustawiniach Windowsa to nie ma siły żeby ci pamiętal coś co przestawił tamten program.