Windows XP64bit

(j@kubof) #1

Ma Athlona 64 2800+. Czy lepiej będzie chodził na nim XP 62bit czy 32bit. I czy wszystkie programy będą lepiej działać na 64 czy 32 bitowym Windowsie XP? Za pomoc z góry dzięki

(aero) #2

Ogólnie xp 64 bit będzie lepiej chodził, ale nie ma pod ten system wszystkich sterowników nawet do głupiego sagema TP( no chyba że teraz juz sa, nie było ich bardzo długo)no i z tego co sie orientuję nie wszystkie programy będą pracowały poprawnie

(j@kubof) #3

Są inni ludzie którzy mają coś do powiedzenia na ten temat, bardzo był prosił.

(Farall) #4

Inni ludzie albo napiszą ci to samo co ie7 albo nazmyślają głupot, bo ie7 powiedział w zasadzie wszystko co istotne w tej sprawie. Jesli chcesz wiekszej ilości opinii na ten temat to proszę, oto moja: " ie7 ma rację".

(Bk) #5

Osobiście usunałem ten system po dwóch tygodniah. Nieraz mi siadał. Pozdrawiam

(boczi) #6

W jakim sensie ??

(R@Vster) #7

Mam pytanie: Podobno można z zainstalowanej 32 bitowej wersji WinXP Pro zrobić 64 bitową tylko trzeba dograć jakieś sterowniki. Czy ktoś może powiedzieć o jakie sterowniki chodzi i dać jakieś namiary (link) do tych sterowników? Bede wdzięczny. Pozdro.

(aero) #8

kto ci takich głupot naopowiadał, jak byś chciał zrobić wersję 64 bit to musiałbyć pisać system od nowa :mrgreen:

(Azpr) #9

np. takie

rece opadaja… a z tostera mozna zrobic kino domowe i magnetofon trzykasetowy z mozliwoscia spawania mebli :twisted:

na krześle?

osobiscie zainstalowałbym jednak wersje 32bitową, wiecej programow odplaisz i nie bedize problemow ze sterownikami… moze za jakis czas [rok] cos sie zmieni :wink:

(R@Vster) #10

AZPR trudno że ci ręce opadają ale niektórzy sie nie znają na rzeczy i po to weryfikują swoje wiadomości na forum takim jak to. Może to i głupota dla ciebie ale mi taka informacja bardzo sie przyda. Miałem od dnia zakupu kompa zainstalowanego WinXP 64, jednak po dopuszczeniu rodzinki zrobił się taki bajzel na kompie że format był nieunikniony. Zainstalowałem 32 bitowca i komp zaczął się czasem sam restartować, bluescreen itp :? . Zaznaczam że mam Athlona 64 3000+. Mówisz że wolałbyś 32 bit. Jak w takim razie rozwiązałbyś taki problem? Czekam na odpowiedź.

(Dod) #11

R@Vster : poprawnie wszystko skonfigurował i wgrał najnowsze stery… BSOD’y nie robią się z powietrza, tak samo restarty. Zawsze jest jakiś powód :stuck_out_tongue:

(R@Vster) #12

No właśnie tak sie składa że wsio było dobrze skonfigurowane, jedynie sterowniki do grafy miałem 77.50 jeśli dobrze pamietam, ale wydaje mi sie że własnie one tak mieszały. A może sie mylę? :stuck_out_tongue: Jak coś proszę o komentarze.

(Azpr) #13

R@Vster

a naprawde myslisz ze ludzie z MS to idioci i wyposcili jeden system 32bity a potem drugi 64 tak dla picu? zeby bylo smieszniej? zeby ktos, taki przecietny Kowalski mógł go sobie podmieniajac sterownki :lol: przerobic na nowsza wersje z 32 na 64? :lol:

co do retsrtow itp. tak jak napisał TaOs nic sie nie bierze z powietrza… wiec sprawdz wsyztko dobrze, powgrywaj nowe sterowniki itp. dokonaj dokladnej konfiuracji…

(R@Vster) #14

Dobra, powiedzmy że się wyleczyłem z głupoty, już się nawet zaczynało śmieesznie robić :). Bede wiedział już o co chodzi. Trzeba w takim razie skołować odpowiednią wersję :stuck_out_tongue: . A co do tego co sądzę o ludziach z MS-u… :x

(fiesta) #15

Co rozumiesz pod pojęciem skołować ?

(aero) #16

n skołowac, to znaczy chyba miał na mysli to ze kupi :lol: :x

(R@Vster) #17

KUPIĆ.

Poprawka.

No chyba że nic innego :shock: