Windows z allegro

(kamo565) #1

Czy ten akurat Windows będzie legalny ?? http://allegro.pl/item806138183_windows ... f_vat.html bo on jest sprzedany razem z myszką która została kupiona przy zakupie windows-a ?? Ja wiem że są tematy podobne ale mi o tą aukcje akurat chodzi.Będe wdzięczny za każdą wypowiedź.

(fiesta) #2

Bzdura, choćby z powodu ilości sztuk w sprzedaży (50 myszek w średnim stanie technicznym) :stuck_out_tongue:

A tak poza tym jeżeli produkt będzie zgodny z zamieszczoną fotografią to wygląda on na oryginalny.

(Pan Ziombl) #3

widać że płytki oryginalne.. chociaż nie płytki najważniejsze ale oryginalny klucz czy licencja

(Eryk42) #4

Ryzyko jakieś zawsze jest gdy system na allegro kupujesz. Tylko się dobrze zastanów, bo potem można żałować.

(pysiu) #5

Był taki czas że można było kupować OEM z nawet myszką ( sam kupiłem z klawiaturą ) ale teraz można bez niczego .

(Pan Ziombl) #6

widziałem aukcję gdzie koleś sprzedaje płytki oryginalne z nero i rzekomo jest to oem i dołącza uszkodzony napęd dvd.. łądna ściema jak dla mnie..

(Radek68) #7

Kupno tego systemu na tej aukcji to nie jest dobra metoda na legalny Windows.

Przede wszystkim:

ZDJĘCIE pogladowe PRODUKTU

A co przyjdzie pocztą to już inna bajka...

zwłaszcza, że:

instrukcja obsługi (książeczka CZAS NA START) - brak .

Duże podejrzenia wzbudza zapis:

pomoc w aktywacji ,zwrot pieniedzy.

Czyli, że sprzedający przewiduje trudności w aktywacji...

No i jeszcze jedno:

Wygląda, ale 1. to co już pisałem wyżej

ZDJĘCIE pogladowe PRODUKTU

instrukcja obsługi (książeczka CZAS NA START) - brak .

No i oryginał nigdy nie jest dostarczany luzem, z widocznym kluczem produktu, bez pudełka!

Podsumowując: NIE KUPOWAĆ.

(roobal) #8

Poza tym na tym zdjęciu też ciężko zobaczyć czy to też nie są podróbki ale może być tak, że na zdjęciu jest wszystko oryginalne a jak pisał kolega wyżej pocztą możesz dostać Windows XP ale na taniej płycie CD-R podpisanej markerem. Takie rzeczy też się zdarzały :slight_smile: Poza tym nie tyczy się to systemów, ile aukcji było fikcyjnych, zamawiali ludzie laptopy a dostali coś zupełnie innego lub nic nie dostali. Ogólnie uważam, że nie warto kupować na Allegro Windowsa zwłaszcza, że w wielu sklepach można jeszcze dostać Windowsa XP. Ostatnio nawet w jednym sklepie u mnie w mieście gość chciał sprzedać XP do sprzedawanego komputera (składaka) ale klientka powiedziała, że chce Vistę i później narzekał do innego pracownika, że mu XPki zalegają w sklepie :slight_smile:

Pozdrawiam!