Windows zakupiony za granicą?

Mam takie pytanie. Czy legalnie zakupiony Windows (VISTA) za granicą, np. w Niemczech, można legalnie "przerobić"na Polską wersję i użytkować w Polsce?

Pytam, bo znalazłem ciekawą ofertę zakupu komputera w Niemczech i wraz z nim w zestawie jest Windows VISTA oraz jeszcze kilka innych ciekawych programów. Nie jet tajemnicą, że sprzęt jest tam tańszy jak u nas, a przede wszystkim nowocześniejszy… (np. VAT obecnie jet 19%)…

Mam nadzieję, że nie będzie to uznane jako kryptoreklama, bo nie taki miałem zamiar … :slight_smile: :

http://www.medion.de/ MEDION MD 8820 Entertainment PC Przyznacie, że za 1000€ (ok. 3900zł), ciężko kupić takiego “potwora” w Polsce…

nie wiem jak z vistą ale z xp były z tym problemy

bo można było tylko xp prof i tylko w wersji eng wiec sporo osób miało z tym problem bo większość miała xp home

jeśli chcesz kupić samego windowsa za granicą a nie np preinstalowanego na lapku to nie warto bo ceny są takie same a potem problemy wynikają tylko :stuck_out_tongue:

-nieaktualne

Aktualne. Już zamówione… Jest kolejna oferta. Sprzęt rozszedł się jak bułeczki…

może ja sie nie znam ale intel centrino, 512 ramu to raczej średniak a nie potwór

Intel® Pentium® D Prozessor 915

(2.8GHz, 2 x 2MB L2 Cache, 800 MHz FSB)

1024 MB DDR2 SDRAM mit 533 MHz 64 Bit

Grafikkarte NVIDIA® GeForce™ 7300SE

250 GB SATA Festplatte 8 MB Cache, Superschnelle 7200 U/Min.

TV-Tuner für Analog / Digital TV (DVB-T)…

popatrz dobrze…

no rzeczywiście coś źle spojrzałem :wink:

…ale odbiegliśmy od tematu. Dalej nie wiem co z VISTą… :frowning:

Złączono Posta : 13.02.2007 (Wto) 22:54

https://www.medionshop.de/?areaID=4090A … 000A00005C

piotriwa

kup komputer w polsce i nie bedzie problemu !!

parametry kompa nie są jakieś imponujące za tą cene !!

dodam że są kiepskie ! pentium D to pomyłka

za taka kase kupisz lepszy komputer legalna polską viste i jeszcze na browara zostanie :slight_smile:

Dokładnie.

Zdecydowanie lepiej popatrzeć po sklepach internetowych i złożyć samemu.

trochę patrzyłem.

Wnioski takie: Z tym osprzętem, komp to nie tylko proc i RAM, z LEGALNYM Windowsem i pozostałymi progami, to w PL ciężko będzie… zebrać za tą kasę…

Dlatego pytam, czy WINDOWSA VISTA da się przerobić legalnie na Polską wersję. Gdzie mam pytać, jak nie na portalu z legalnym oprogramowaniem…?

:shock:

co ty gadasz ?

ok 1500 zł nawet mniej …

Złączono Posta : 14.02.2007 (Sro) 12:52

na szybko złożyłem kompa który tego miażdży !!

i zostaje jeszcze na viste

ok. Dodamy obudowę, czytnik kart, tv tuner itd, na jedno wyjdzie. Może i racja. Powiedzmy : wszystko jedno. Generalnie szukałem gotowca do moich potrzeb… Pomyślę jeszcze…

Tak czy siak, moja ciekawość w temacie VISTY nadal nie zaspokojona…

:slight_smile:

nie na jedno bo ten komp jest o wiele wiele wydajniejszy !!

do 4 k można by jeszcze wżucić dwugłowicowy tuner TV co już całkowicie zmiażdży ten zestaw mediona…

pozatym medion to tandeta :slight_smile:

ok

Przekonałeś mnie…