Windows7-cod2 przestał działać

Witam od jakiegoś tygodnia mam problem z grą CaLL of duty 2 pod systemem operacyjnym windows 7 64bity . Jest to laptop Samsung 4gb ramu 2x2.20 i grafika 1gb hd integrowana -69mb pamiec graficznej w rzeczywistości . Problem polega na tym , że gdy pod koniec gry jest wyświetlana tabela wyników wyskakuję bład program cod2 został zamkniety itd… próbowałem już różnych rzeczy zgodnosci , administrator ustawianie karty realtek włkadanie mikrofonu itp nic nie pomogło . w dodatku gdy sam chce sprawdzić statystyki czyli wcisnę tab robi się to samo . Macie jakieś pomysły ??? gra jest w wersji 1.0 i tylko Multiplayer tak robi

Takie dziecinne pytanie zadam :)…

Próbowałeś przeinstalować grę ?

Nie napisałeś tego tutaj, więc muszę zapytać.

Zainstaluj wszystkie patche do CoD2 (http://www.callofduty.pl/index.php?opti … &Itemid=64) :slight_smile:

Jakby każdy problem traktować w pierwszej kolejności ponowną instalacją to by to forum nie miało sensu :slight_smile:

“Jakby każdy problem traktować w pierwszej kolejności ponowną instalacją to by to forum nie miało sensu”

Napisałeś to w taki sposób, jakby pobieranie łatek i ich instalacja zajmowały mniej czasu, co naprawa instalacji…

Jeżeli wcześniej działało, to naprawa instalacji niczemu nie szkodzi.

Nie jest to system operacyjny, a gra.

Instalowanie łatek, to poniekąd instalacja gry (bo dochodzi do ponownego podłożenia plików do katalogu.

Nie jest powiedziane, że pierwotne pliki są złe. Może któryś ze składników po prostu uległ uszkodzeniu.

Poradziłeś instalację… tylko, że łatek.

Nie znalazłem w polskiej wersji changelog’ów którejkolwiek z łatek informacji o wspomnianym błędzie…

Tego nie wiemy, wiemy że nie działa od tygodnia :wink: (możliwe że tydzień gra była zainstalowana). Czasami jest tak że jednak łatwiej pobawić się z patchami lub pozaglądać na fora o takowej tematyce, niż od razu reinstalować program. Niektóre np gry mogą mieć po kilkanaście GB i na niektórych sprzętach trochę to trwa.

A nie ? :shock: Nadpisanie plików przez łatkę to zabawa trwająca od kilku sekund i “łatająca” większość błędów poprzedniej wersji. Spatchuj sobie Battlefielda 3 jak Ci nie działa, albo nie … lepiej zainstaluj go ponownie. “Będzie szybciej” 8)

Grę ma w wersji 1.0, patche do 1.3 naprawiają błędy związane z kompatybilnością multiplayera. Zauważ że tabela wyników wystepuje Tylko w multi, i tam znajduje się problem. Pozatym poczekajmy na odzew kolegi czy podziałało. Też opcja jest że np postawił system dopiero i nie zainstalował np sterów do NET frameworka :wink:

Grę instalowałem 3 razy nic nie pomogło . zainstaluje te patche i dam znać jakieś 10 minut :slight_smile:

Dodane 02.05.2013 (Cz) 16:40

Dobra ok gra działa prawidłowo i o dziwo łaczy mi z serwerami przez modem 3g gdzie w wersji 1.0 cały czas liczył . Dziekuję lordjahu :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Cała przyjemność po mojej stronie że mogłem pomóc :slight_smile: