Windows7 i GG problem z zainstalowaniem

(Foorest1) #1

Witam,

Chciałem zainstalować GG na moim kompie ale niestety jest jakiś problem z który nie potrafię sobie poradzić.

Mianowicie wyskakuje komunikat :

Nie można znaleźć aparatu skryptu C:\Users\samsung\AppData\Local\Temp\nszE6D8.tmp\silent.vbs

Na forum jest podobny temat jednakże są podane trzy pliki które trzeba zainstalować ale pierwszy z nich prosi o jakąś lokalizację a ja pojęcia nie mam gdzie to zainstalować. Podpowiedzcie jak rozwiązać problem z GG.

Z góry dzięki.

(Agatonster) #2

foorest1 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Bogdan_G) #3

Coś masz w systemie z poprzedniego gg, po jakimś crashu gg, że się odwołuje. Moim zdaniem pomóc może tylko deinstalacja gadu i wyszukanie wszystkich resztek, oraz wpisów po nim. Geek uninstaller portable szybko odinstaluje gg i wszystkie powiązane wpisy, nawet wymusi. Wyszukanie resztek po poprzednich instalacjach jest istotne, bo jest zdaje się, błędna ścieżka, a to ładnie czyści JetClean z DP. Spisz kontakty i heja.

(Rradek22) #4

Wejdź na dysk C i wszystkie foldery itp związane z GG usuwaj ręcznie

Wchodź i sprawdź typowe lokalizacje dla GG, jest ich chyba ze 3 na dysku C

Dodatkowo wyczyść kompa i rejestr Ccleaner

(Foorest1) #5

Pojęcia nie mam jak i gdzie szukać tych plików. Podpowiecie?

(Sebastian Semmerling) #6

Najpierw odinstaluj wszystkie wersje wcześniejsze gg na kompie. Albo przez system albo dobrym programem Revo uninstaller.

Potem,

C:\Program Files i tutaj usun folder GG lub Gadu-Gadu.

Potem jeszcze przeczyść rejestr programem CCleaner. Potem reset kompa.

No i teraz spróbuj jeszcze raz zainstalować GG

(Foorest1) #7

No tak tyle że gg w ogóle się nie zainstalowało. Nie było żadnej poprzedniej wersji… Porostu nie mogę go zainstalować.

(Bogdan_G) #8

Wpierw spróbuj zapisany na dysku instalator gg uruchomić jako administrator. Gdy to nic nie da, to sprawdź tym programem: http://www.programs.pl/program,827,RegCure.html