Windows7 MSDNAA - jak odnowić licencję?

Witam!

Korzystam z MSDNAA. Ciekawi mnie, w jaki sposób można odnowić licencję na windows7. Dużo eksperymentuję z ustawieniami systemowymi, tweakerami nowym oprogramowaniem itd, więc czasem zdarzy się, że przedobrzę i system tego nie wytrzymuje. :frowning:

Przy kolejnej instalacji system nie ma możliwości aktywowania z uzyciem starego klucza (z poprzedniej instalacji).

jak mogę uzyskać nowy klucz do windowsa7? Gdzie mam napisać email z prośbą o nowy klucz?

pozdrawiam i z góry dzięx za odpowiedź;)

System z MSDNAA ma bodaj ograniczenie do 3 aktywacji. Napisz do supportu Microsoftu. Swoją drogą do testów mogłeś przecież używać Windowsa bez wprowadzania klucza licencyjnego. System jest w pełnej funkcjonalności przez 30 dni (a potem można to przedłużyć do 120 dni poprzez trzykrotne zastosowanie polecenia rearm w wierszu poleceń).

systemy z msdnaa mają ograniczenie do 1 aktywacji i do 2 pobrań. Jeżeli chce się coś więcej, trzeba kajać o kolejny klucz. ale gdzie??

Aktywacja internetowa zaliczyła zgona, a co z aktywacją telefoniczną?

Na każdej uczleni jest osoba odpowiedzialna za dodawanie softu itd., na stronie MSDN aa [konkretnej uczelni] jest zawsze nazwisko podane. PODOBNO można się właśnie do tych osób zgłaszać po klucz, ale jak mówię, słyszałem tak tylko. Zapytaj…

hehe teraz lookam że chyba jesteśmy z tej samej uczelni : ) zapytaj Alberta, On się tym zajmuje.

CHyba nie, rozmawiałem z adminem elms mojego wydziału, to powiedział że on się tajmuje TYLKO rejestracją nowych userów.

Również posiadam Windows 7 z MSDN AA. Instalowałem i aktywowałem pierwszy raz, to ile razy będę mógł jeszcze używać mojego klucza?? Pamiętałem że w XP kiedyś można było, jak miało się już zaktywowany, po następnej instalacji skopiować jakieś pliki i wszystko gotowe, czy w 7 też zrobić taki trik??

ten ‘trik’ był niezgodny z licencją

Pisałem do M$ w tej sprawie, to odpisali, że trzeba będzie dokonać aktywacji telefonicznej, jeśli na tym samym kluczu będzie sie drugi raz aktywować.