Windows7 na C, a kopia z Viastą na D- jak wystartować Vistę?

Witam, mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiązać… zacznę od początku.

Mam laptopa z Windows Vista, pewnego dnia dostałem Windows7. Zrobiłem kopie zapasową dysku C na dysk D, po czym wgrałem windows 7. Po pięciu miesiącach użytkowania 7 stwierdzam, że Vista (przynajmniej dla mnie) była bardzie czytelna i łaskawa. Chciałbym skasować 7 i wrócić na Vistę. Czy jest to możliwe bez płyty instalacyjnej? W jaki sposób? Czy przy starcie kompa mogę naprowadzić go na kopię zapasową? Jak pozbyć się 7 - mam problem z formatowaniem bo wyskakuje napis, że nie mogę sformatować bo to jest dysk główny-POMOCY jestem kompletnie zielony z tego.

Podaj model laptopa. Wtedy okaże się, jak skorzystać z recorvery :wink:

Tak nawiasem. Ja korzystam z Visty i bardzo ją chwalę.

Mam także 7 na innym lapku i bardzo podoba mi się interface, który posiada.

Do tego 7 będzie dłużej wspierana więc zaleciłbym Ci pozostanie przy niej.

Tym bardziej, że razem z recorvery jest pełno śmieci.

PS. 7 dostałeś BOX czy OEM?

Lapek to Asus X50Nseries, Dla mnie Vista była bardziej przejrzysta, lepiej mi się na niej pracowało. Natomiast 7 się wiesza niemiłosiernie, potrafi nie zapisać danych. Szczerze mam już jej dość. Jest to windows7 Starter- ale czy jest to BOX czy OEM to pojęcia nie mam. Odkupiłem ją od znajomego (płyta instalacyjna i naklejka licencyjna) nic więcej on nie miał. A to że wracam na Viste to już postanowiłem :slight_smile:

bolokolo , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami zakładania tematów na forum.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Ponawiam pytanie…