Windows7 Ultimate zte zxdsl 852

Mój Windows 7 Ultimate w ogóle nie widzi modemu ZTE ZXDSL 852 co moge z tym zrobic??? Opisze bardziej

Podlaczam modem do komputera i zadna dioda na modemie sie nie swieci… ;( jak bym nic nie podlaczal ;(

Pomocy! !!

A do prądu elektrycznego?

Ludzie instalowali sterowniki od Visty i jakoś im szło.

Jaki operator, jaki system operacyjny (32 czy 64 bit)?

“Jaki operator, jaki system operacyjny (32 czy 64 bit)?”

operator to chodzi co o neostrada tp??? :stuck_out_tongue: a system 64bit

http://www.tp.pl/…/inst_ster/ spróbuj według tego poradnika

Nie zadziała póki w czasie uruchamiania komputera nie odpalisz opcji umożliwiającej uruchamianie sterowników nie podpisanych cyfrowo. Przed załadowaniem się systemu domyślnie naciskasz F8 i wybierasz tą opcję. Niestety chcąc korzystać z internetu musisz to robić za każdym razem, nie ingerując w pliki.

Hurricane!

“Nie zadziała póki w czasie uruchamiania komputera nie odpalisz opcji umożliwiającej uruchamianie sterowników nie podpisanych cyfrowo. Przed załadowaniem się systemu domyślnie naciskasz F8 i wybierasz tą opcję. Niestety chcąc korzystać z internetu musisz to robić za każdym razem, nie ingerując w pliki.”

czy byl bys w stanie opisac mi jak to sie robi ??

Żeby zainstalować ten modem na Win7 x64, potrzeba jest trochę czasu, samozaparcia i czasami nervosolu.

Potrzebne są te sterowniki -> http://hotfile.com/dl/20066356/2e2078b/ … 4.rar.html

W paczce jest program, który aktywuje tryb testowy w Win7 x64, aby przyjmował niepodpisane sterowniki. Potem instaluje się sterownik (wyskoczy błąd, nie przejmujemy się tym), następnie “podpisuje” się chyba 2 pliki (to było dość dawno), aby system ich nie odrzucił. Jak wszystko dobrze zrobisz to powinno zadziałać.

Ja miałem dość problemów jakie stwarzał ten model i się go po prostu pozbyłem.

PS. Poradnik z TP możesz wsadzić w buty, ktoś kto to pisał, nie miał pojęcia.

Ogólnie jest problem z modemami pod Windows 7. Ja na przykład męczyłem się z speedtouchem 330 i postanowiłem zainwestować w ruter ADSL z WiFi i teram nie mam żadnych problemów a dodatkowo jak siostry przyjeżdżają z laptopami to nie martwię się kto teraz będzie korzystał z Internetu. Tak więc warto zainwestować 200 zł w dobry ruter ADSL.

nie rozumiecie mojego pytania mam modem zte zxdsl 852 z neostarady TP i oprogramowanie win7 ultimate 7x64 komputer w ogole nie widzi modemu jest dziwek przy podlaczaniu kabla USB ale nie ma reakcji ze strony komputera jak i ze strony modemu… chce cos zroic aby byla reakcja i modem pracowal swiecily sie diody itp… aby komputer go widzal

:x

A masz zainstalowane sterowniki do tego modemu? Najpierw instalujesz sterowniki a dopiero później podłączasz modem. Zrób wszystko tak jak jest w liku, który podałem w pierwszym poście.

dobrze misza ale mam problem zwiazany z tym ze modemu nie widzi komputer w koncowej czesci instalacji pisze

“W celu zakonczenia instalacji podlacz modem ADSL”

podlanczam i nic,… 0 reakcji ![;

Próbowałeś ze sterownikami od yorkfield25?

nie wiem jak one dzialaja jak mowilem tempy w tym jestem ;D

Niestety nie mam jak tego przetestować ale spróbuj zrobić tak:

  • [*:2krh5563]usuń wszystkie sterowniki, które instalowałeś do tego modemu

Dziekuje wszystkim za pomoc ale dam sobie z tym spokoj i zakupie nowy modem ;D dziekuje za starania ale to chyba nie bedzie dzialac pozdrawiam udzielajacych sie :wink: