WindowsXP-mamklucz, nie mam instalki

Wtam. Z uczelni otrzymałem możliwość pobrania windowsa. Chodzi o stronkę dreamspark. Kilka tygodni temu otrzymałem klucz, ale z ich strony nie zdążyłem pobrać instalki. Czy jest inne źródło z którego moglbym pobrać windows xp professional SP3?

Nie masz nikogo znajomego co posiada XP w tej wersji?

Jak masz klucz to jest ok, nie ważne skąd pobierzesz “czystą instalke” ale musi być nie modyfikowana :slight_smile:

Wypalasz, instalujesz, I aktywujesz produkt na tym kluczu :wink:

Albo robisz to z pendrajwa / innego dysku :wink:

Z penka XP ciężko ale da się da :wink:

Dzięki za odpowiedzi, próbowałem zainstalować wersję Microsoft Windows XP Professional SP3 OEM, pobraną z torrentów, ale mój klucz tam nie pasuje. Ma ktoś jakiś pomysł jaką najlepiej wersje pobrać? Na stronce Microsoftu nie znalazłem. Klucz jest do wersji: Microsoft Windows XP Professional with Service Pack 3 32-bit (English), chociaż miałem nadzieję że do polish zadziała, czy tam spolszczyć będzie się dało

xp w wersji 64 nie ma w wersji polskiej o ile dobrze pamiętam, a klucze z dreamsparka nie podchodzą pod instalki standardowe. Innymi słowy musisz mieć wersję z dreamsparka. Wywalili cię ze studiów to raczej już nie masz prawa używać tego systemu :))

no właśnie nie wywalili, windowsa 7 normalnie zainstalowałem, a źle wypalił mi się xp i już zniknął z dreamsparka i nie mogę pobrać :smiley: a ja tam nie pisałem o 64, tylko 32

Kit to my, ale nie nam :))