WINE, zacinanie się gier i muzyki

Witam. Mój problem dotyczy programu wine, otórz gdy uruchamiam grę (GTA SA) co jakiś czas ilość fps drastycznie spada, a czasami chodzi bardzo płynnie. Podobnie jest gdy odpalam Winampa z tym że muzyka odtwarzana jest w zwolnionym tępie i słychać szum. Zainstalowałem DX9 zgodnie z tym poradnikiem:

http://www.ubucentrum.net/2008/05/insta … -wine.html

To jest wina nowych sterowników… Mam 9800gx2 i tak samo mi chodzi GTA… 10 fpsow max. Jak byś miał starszą karte i starsze stery wszystko było by ok… Spróbuj odpalić crossover game lub cedegą, jeśli masz wykupioną licecje…

do muzyki to lepiej zainstalować inny otwarzacz np. amarok

Jak jesteś tak przyzyczajony do winampa to pobierz winampa 3.0 alpha 1 dla systemu linuks. Chodzi dobrze jak ktoś urzywa rpmów

Nie to z winampem podalem dla przykladu nie zalezy mi na nim, codzi mi tylko zeby grafika sie tak nie zacianala, no to sprubuje cross over.

Powiem Ci, że chyba nic z tym nie zrobisz… Mam 9800gx2 i coda 4 i w gta sa to sobie nie pogram… Skieruj może post na forum polskiego ubuntu… Jak rozwiążesz problem to daj znać… A jak szukasz fajnego i dobrego odtwarzacza muzyki, który nie wygląda jak urwany z windows 95. To zainstaluj Songbird 7.0.

Ok. Dzięki, poczekam trochę aż wyjdą nowe stery od Nvidia, i może nowa wersja WINE.

Stery są dobre :slight_smile: tylko, że wine jeszcze na nich dobrze nie działa… :stuck_out_tongue: