Winfast 2000xp expert

Wiatam jestem szczesliwym posiadaczem tej karty,jednak…

musialem zrobic reinstalke kompa…po ponownym zainstalowania sterownikow i programu do odtwarzania TV (standardowe) system sie wiesza…jak uruchomie w trybie awaryjnym to sie okazuje ze wogole sterowniki nie zostaly zainstalowane,przez co system nie widzi tuner :(:frowning:

instalacja nowych driverow i oprogramowania nie pomogla…

spotkal sie ktos z takim problemem??

prosze o pomoc.pozdrawiam

ściągnij nowe stery i oprogramowanie.

mam ten tuner w zwyklej wersji i działa OK. ale dopiero po istalacji nowej wersji oprogramowania. bo to co dali na płytce buło do D.

mam dokładnie taki sam model jak ty cosik -> Winfast 2000xp expert. jedynek rozwiązanie to, jak napisał\a foxas to ściągnięcie. są na stronie producenta

no tak.tylko jak juz napisalem sciagnalem najnowsze stery i oprogramowanie.a to i tak nie pomoglo…juz szlak mnie trafia bo nie wiem co jest…wczesniej bylo wszystko oki

pomoze ktos jeszcze??

moze SP2 zainstaluj?

sp2 mam zintegrowanego :slight_smile: i brak pomyslow na rozwiazanie to problemu:(

A po co :o

po to żeby pokazać jakość filmów na tej karcie

wy tu gadu gadu a ja na serio nie moge znalezc rozwiazania mojego problemu…

moze ktos wymysli cos…??

Zobacz sterowniki z płyty + program Winfast PVR ze strony producenta.Zobacz też inny program do obioru TV np. Chris TV http://www.chris-tv.com/download.html czy dalej się wiesza system.

juz system sie nie wiesza,bo… wogole nie przyjmuje sterownikow tuner zarowno ze strony producenta jak i z plytki :frowning:

zaraz mnie cos trafi!!

Jak to wygląda w Mendżer urządzen prawy klik na Mój Komputer ? daj foto

to znaczy co się dzieje ?

juz sam nie wiem co jest grane…wlaczam przed chwila kompa…wchodze w menadzer sprzetu,a tu wszystko dziala,zadnego komunikatu…tuner odnalazl sterownik,wiec instaluje oprogramowanie ze stronki…wlaczam wyszukanie programow i…

znalduje tylko ze jet glos a nie ma obrazu…

teraz powstal problem jak przywrocic obraz:)

Złączono Posta : 21.02.2006 (Wto) 21:40

po kolejnych testach…

wynik jest taki ze:

  1. zwiechy systemu pozostaja pozostaja po wlaczeniu oprogramowania

  2. po instalacji i probie odpalenia MeuhMeuhTV system pokazuje blad…

blad.JPG

manager sprzetu wykazuje:

sprzet.JPG

czyli znow system zgubil drivery

jakas rada??

Złączono Posta : 25.02.2006 (Sob) 2:56

ktos znia moze rozwiazanie mojego problemu…

przypomne…system po reinstalce nie rozpoznaje TV Tunera i sterownikow do niego :(:(:frowning:

co mam zrobic??najnowszy soft nie pomogl :frowning:

Udało ci się to zrobić bo mam to samo?