Winfast - problem chyba z odświeżaniem pamięci

Mianowicie gdy uruchamiam aplikację Winfast, która służy do oglądania telewizji i słuchania radia wszystko jest ok. Nagrywanie z tv również działa bez zarzutów. Problem pojawia się gdy nagrywam z radia. Gdy kończę nagrywanie jednego utworu i nie zamykając aplikacji pragnę włączyć nagrywanie kolejnego utworu wyskakują komunikaty np.takie f0bb449e0a670918.jpg.

Domyślam się, że jest to problem nieprawidłowego oczyszczania pamięci, ale jak temu zapobiec nie mam pojęcia. Dodam, że jak nagram jeden utwór, wyłączę aplikację, uruchomię ponownie i dopiero wtedy zacznę nagrywać ponownie kolejny utwór to ten problem również wystepuje ale o wiele rzadziej. Jak wspomniałem na początku to występowało ale o wiele rzadziej. Dodam, że podobne komunikaty występują również wtedy gdy zamykam system tylko wówczas one nie maja opcji zatwierdzenia bądź anulowania. Są po prostu wyświetlane informacje, że może być “read” albo “wirte” i system zwykle sie zamyka. Aplikację Winfast próbowałem odinstalować z “Dodaj/Usuń programy”, niestety się nie powiodło. Jedynie co się zmieniło to to, że na liście Dodaj Usuń zniknęła wielkość miejsca zajmowanego (6,89MB - tego nie było). Aplikacja działała pomimo to bez zarzutów. Więc zainstalowałem ją ponownie, myślałem że to pomoże naprawić problem, że jak sa jakieś ubytki w tej aplikacji to instalka naprawi to. I po ponownym zainstalowaniu występuje problem opisany powyżej. Proszę o pomoc.

Mam tą aplikacje zainstalowaną i działa bez zarzutu. Miałem podobny komunikat przy innym programie. Mam XP Pro a ta aplikacja była do 95, 98. Dołożyłem pamięci i przestał się wyświetlać komunikat.

No dokładnie, dołożyłeś pamięci! Ale jak uniknąć tego bez dokładania pamięci, bo to działało ale zrobiłem ostatnio zmianę rozmiarów partycji z tym, że nie systemowej ale tej na którą zapisuje pliki, które nagrywa. Ale tv i nagrywanie z tv działa bez zarzutów. Proszę o porady.