Winfast problem

Ja również mam ten tuner, obraz jest bardzo dobry głos też, ale po kilku dniach urzywania jak chce włączyć telegazete to wyskakuje błąd aplikacji i zostanie ona zamknięta podobnie jest przy nagrywaniu. Co robić?? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję

tez mam ten problem nie wiem co robic:(

Dodane 10.02.2009 (Wt) 12:24

u mnie pięknie chodził…do wczoraj… włączam kompa a tu mi tv nie chodzi:( nic nie instalowałam nic nie odinstalowałam…praktycznie nic a nic a nie wiadomo skąd wyskakuje mi ten błąd…jedynie przesunęłam kompa o kilka cm…ale nie myślę że od tego…

Nie mam większego pojęcia o tunerach TV, ale czy przypadkiem nie ma alternatywnego oprogramowania? Poszukajcie. Czytałem też coś zę czasami żeby był dzwięk trzeba zmienić wybrany kraj z Polski na …Chiny.

Wszystko jest kwestią ustawień programu, ustawień dźwięku windows i podpięcia dźwięku karty we właściwe miejsce na płycie głównej… Mam tą samą kartę co Wy, stery i program ze strony producenta i żaden błąd mi nie wyskakuje. Telegazeta tylko nie działa, bo włącza się okienko i nie przeskakują strony, ale mogę bez problemu nagrywać i nie mam żadnych problemów z dźwiękiem… Kiedy miałem zainstalowany Windows XP telegazeta działała…

już rozwiązałam problem…odinstalowanie i wgranie s powrotem programu nic nie dało…zmusiłam z rejestrów wyrzucić wszystko związane z tym programem…tak by śladu nie było…dopiero po tym jak wgrałam go s powrotem zaczął mi chodzić…komp cały czas widział błąd programu bez względu na to czy był od instalowany…

Mam tę kartę. U mnie brak dźwięku rozwiązuje wejście do oprogramowania karty dźwiękowej (zintegrowanej) i “podgłoszenie” wejścia LINE - jakoś tak. Oczywiście do dźwięku używam kabla podpiętego do karty i do płyty głównej - w intrukcji znaczy to, że jest “połączenie zewnętrzne”.