Winfast prv2 nie działa:(

Mam kartę telewizyjną Winfast prv2. Problem polega na tym, że ostatnio w ogóle nie chce działać. To znaczy nie ma dźwięku obrazu, programów. Kiedy przyszedł gościu od naprawy kliknął coś w pasku szybkiego uruchamiania i zaczęło działać. Niestety ja to chyba znowu odkliknęłąm i nie wiem co???

Winfast PVR2 to chyba oprogramowanie. Spróbuj ustawić na chiny w trakcie szukania kanałów.

WinfastPVR2 to aplikacja do obsługi kart telewizyjnych Leadteka, jak nie masz skrótu na pasku szybkiego uruchamiania to poszukaj w menu start (na dole po lewej stronie) w zainstalowanych programach, będzie na pewno i uruchom aplikację, powinien też być skrot na pulpicie (chyba że usunęłaś). A antena podłączona?

Mogą być Chiny. Lecz ja osobiście polecam, abyś ustawiła na Rumunię (Romania). Sam mam tak ustawione i znajduje z 70 polskich kanałów, przy czym na Chinach były problemy :wink:

Panowie, nie czujecie bluesa. Dziewczyna po prostu nie umie włączyć aplikacji która przestała startować z systemem.

Aaa… Sorki, ale nie zrozumiałem po prostu co ona napisała (tak “problematycznie” :P).

No to wejdź w Start -> uruchom -> msconfig i i w zakładce uruchamianie zaznacz znowu WinFast :wink: i po problemie :stuck_out_tongue:

Kanały mam już wyszukane

W zakładce Uruchamianie nie mam nigdzie Winfast:(

Mam skrót

Wydaje mi się, że mam podłączenie przez kabel.

No może napisałam problematycznie;]

Chodzi o to, że gdy klikam podwójnie na ikonę Winfast to pojawia mi się puste okienko i nie da się przełączać kanałów, ani nic. Jak mprzyszedł facet od naprawy to kliknął coś w pasku szybkiego uruchamiania i wszystko zaczęło działać, tyle że kosztowało to dwie dychy, więc chciałabym się dowiedzieć co tam trza kliknąć;]

Dziwne. Mi się uruchamiało podczas uruchamiania, ale wyłączyłem. Teraz mam nadal możliwość zaznaczenia Winfasta (dokładnie to: Leadtek WinFast DTV Schedule).

to jeśli masz kabel, to czy w opcjach masz ustawione Źródło TV: Kabel?

Oraz ustaw w Opcjach Skanowania Adaptive Channel Scanning (i przeskanuj listę programów - może po prostu Ci się usunęła)

:slight_smile:

Sprawdz czy jest właściwie ustawione wejście video , wciśnij “” Alt+A “” lub PPM na obraz i zobacz na liście .

Uruchom WinFast WFWIZ [ start/programy/winFast .

Proszę o pomoc.

U mnie problem polega na tym, iż po maksymalizacji okna , aplikacja została zamknięta i niestety przy ponownej próbie uruchomienia Winfasta pojawia się jedynie komunikat błędu:

"Wystąpił problem z aplikacją DVBTAP.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

sygnatura błędu: AppName: dvbtap.exe AppVer: 2.0.3.16 ModName: dvbtap.exe

ModVer: 2.0.3.16 Offset: 00054d13

Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?