Winfast PVR 2 przechwytywanie obrazu,nagrywanie bez dźwięku

A więc tak leciał w TV fajny film ,a że dysponuje karta telewizyjna Winfast PVR 2 postanowiłem sobie nagrać , szczęśliwy kliknąłem nagraj wszystko ładnie po skończeniu filmu odnalazłem nagrany plik odpalam i nie ma dzwieku film sie ładnie przechwycił ale bez dźwieku.

Co zrobić by nagrywało się z dźwiękiem ??

Uruchom Winfast PVR2, w opcjach porównaj wejście audi nagrywanie i audio odtwarzanie ustaw na jednakowy obraz jeżeli nagrywałeś film przez wejscie antenowe dźwięk jest tylko zapisany zgodny z wejściem audio (czyli: WavrCD, SW Synth, Player, PC Speker) - Tak przynajmniej jest u mnie.

http://yfrog.com/ebwinfastp

ja mam tak w opcjach , które przestawić ??

Witam

W Playback Devices spróbuj przestawić jeśli jest taka opcja na Realtek Digital Input (wejście).

Pozdrawiam,

nie da się przestawić jak mówi jasiekb tam prócz tego co widać na ss jest opcja Głośniki

Ustaw wyjście audio Realtek Digital Input. Jeśli dalej będzie bez dźwięku przejrzyj profil nagrywania. Dźwięku niema w żadnym Playerze czy tylko w Playerze Winfasta.

@Biker0007

jak podpiąłeś sygnał kabel czy antena sygnał z kablówki czy dekodera, magnetowidu, dvd itp;

Dźwięku nie ma w żadnym Playerze , odpalam plik który nagrywa Winfast dowolnym odtwarzaczem i nic

Witam.

A ja mam takie pytanie-podłączyłem dekoder z cyfry+ i mam dźwięk a nie mam obrazu?

Może wiecie co jest nie tak?