Winfast - " stopujący się obraz " - co robić?

Witajcie ! Mam następujący problem : nagrałem sobie finał eurowizji 2008 winfastem TV2000 XP EXPERT. Jak oglądam to obraz " stopuje sie " tzn. piosenka nadal gra,a obraz na kilkanaście sekund jest nieruchomy. Potem jest ok przez jakiś czas,a potem znowu obraz sie " stopuje " Czy da sie jakoś zrobić,aby nie było " stopującego sie obrazu " ?

Mam MS VISTA HOME PREMIUM SP1 PL .

a zgrywałeś dołączonym oprogramowaniem czy innym

dołączonym

Taki problem powstaje gdy komputer się “nie wyrabia z obsługą strumienia danych”

może masz za słabego kompa, za mało pamięci, albo w czasie nagrywania pracowały w tle jakieś wymagające procesy

spróbój też pokombinować z kodekami używanymi do zgrywania…

Mam Semprona 2800 i 512 RAM - w mpeg 2 komputer materiał na ogół powstaje dobry,

napoczątku miałem podobne problemy np. opóźnienia w dźwięku…

mam mobo : Gigabyte GA P35-DS3, C2D E6550 @ 2,33Ghz, 2 GB Ramu , Radka X1950 GT , chiefteca 650W. To chyba to drugie rozwiązanie będzie lepsze. Spróbuje pokombinować tak jak kolega radzi.

kombinowałem z kodekami kombinałem i nic…nie pomogło…co teraz zrobić ? w czasie nagrywania poza winfastem nic nie pracowało wymagającego

Piotruś17 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Piotruś17 , masz w miarę wydajny komputer.

Jednak podczas nagrywania wyłącz wszystkie programy w tle.

(komunikator internetowy itp…) i zobacz co będzie wtedy.

Pozdrawiam

eurowizji 2008 nie nagram jeszcze raz bo nie mam jak…a może zmienić na inny format ? mam teraz w avi może zmienić na wmv lub vob albo inny ?

ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ?

ktoś pomoże ?