Winfast tv 2000 ekspert

Witam Mam problem z ww. tunerem tv na pci. Odbierając tv z kablówki na kanałach polskich jest ok, a na zagranicznych jest obraz i szumy wcale nie słychac dzwięku, co moze byc problemem.

Wybierz inny kraj wyszukiwaniu kanałów,ja np. mam Czechy ale mogą to też być Chiny.

A po co krzyczysz, opcja edytuj i popraw. JNJN

Też mam ta karte telewizyjną i mam podobnie jak ty. Lecz kiedys siadlem i po sprawdzałem sobie na jakich ustaiwniam mam glos we wszystkich stacjach. Jak mam glos na podstawowych polskich to nie mam na naukowych typu discowery itp i w tedy musze zminic kraj tak jak pisal poprzednik na slowenia i jeszcze raz przeszukac kanaly i w tedy mi znajdzie naukowe z dzwiekiem bez tych podstawowych. Jest to troche mozolne i denerwujące ale taka jest ta karta. Moze jest na nia jakies “lekarstwo” o ktorym nie wiem a z checia sie wszyscy dowiemy? :?:

Próbowałeś na tych krajach co podałem?Nie na żadnej Słowenii.

Ja nie jestem autorem watku ale tez mam to samo. Mi na tych krajach co podałeś nie dziala nic. Działa mi na tym co pisałem a nie zadnych czechach czy chinach :!:

Wiem,że nie jesteś.Skanowałeś chociaż kanały po zmianie kraju.Czechy i Chiny to najczęściej wybierane kraje aby wszystkie kanały działały dobrze.Dodatkowo standard dźwięku można zmieniać klawiszem “A”.

Tak, jak zminiam kraj to skanuje kanały. o klawiszu A nie slyszałem- dziex