Winfast tv 2000 ekspert


(Andpasiewicz) #1

Witam Mam problem z ww. tunerem tv na pci. Odbierając tv z kablówki na kanałach polskich jest ok, a na zagranicznych jest obraz i szumy wcale nie słychac dzwięku, co moze byc problemem.


(hevet) #2

Wybierz inny kraj wyszukiwaniu kanałów,ja np. mam Czechy ale mogą to też być Chiny.


(JNJN) #3

A po co krzyczysz, opcja edytuj i popraw. JNJN


(SETi) #4

Też mam ta karte telewizyjną i mam podobnie jak ty. Lecz kiedys siadlem i po sprawdzałem sobie na jakich ustaiwniam mam glos we wszystkich stacjach. Jak mam glos na podstawowych polskich to nie mam na naukowych typu discowery itp i w tedy musze zminic kraj tak jak pisal poprzednik na slowenia i jeszcze raz przeszukac kanaly i w tedy mi znajdzie naukowe z dzwiekiem bez tych podstawowych. Jest to troche mozolne i denerwujące ale taka jest ta karta. Moze jest na nia jakies "lekarstwo" o ktorym nie wiem a z checia sie wszyscy dowiemy? :?:


(hevet) #5

Próbowałeś na tych krajach co podałem?Nie na żadnej Słowenii.


(SETi) #6

Ja nie jestem autorem watku ale tez mam to samo. Mi na tych krajach co podałeś nie dziala nic. Działa mi na tym co pisałem a nie zadnych czechach czy chinach :!:


(hevet) #7

Wiem,że nie jesteś.Skanowałeś chociaż kanały po zmianie kraju.Czechy i Chiny to najczęściej wybierane kraje aby wszystkie kanały działały dobrze.Dodatkowo standard dźwięku można zmieniać klawiszem "A".


(SETi) #8

Tak, jak zminiam kraj to skanuje kanały. o klawiszu A nie slyszałem- dziex